Dorost - zápasy 14. 4. 2024

Dorost přejel České Budějovice

Souboj o třetí místo v dorostenecké extralize divize Západ měl jednoznačný průběh. Kelti do něj vstoupili parádně a již po patnácti minutách vedli 3:0. Skóre navíc pravidelně navyšovali, a tak se nakonec zastavilo až na stavu 9:1.

číst více
Dorost - zápasy 7. 4. 2024

Dorost přetlačil vzdorující Blatnou

Dorostenci vyrazili za dalším utkáním do Blatné, kde je čekal tvrdý soupeř. První seznamovací třetina branku nenabídla, avšak ve druhé části rozvlnili Kelti sítě v brance hned třikrát. Blatná ve třetí části sice ještě skóre zvládla korigovat, ale Berounští si tři body odvezli domů.

číst více
Dorost - zápasy 1. 4. 2024

Dorost si smlsnul na Suchdolu

Dorostenci v neděli přivítali Suchdol nad Lužnicí a do zápasu vlétli se vší vervou. Již během první třetiny dokázali Kelti nasázet šest branek. Činil se především David Černý, který zapsal hned šest kanadských bodů. A jelikož Berounští v tempu nepolevili, bylo výsledné skóre 17:2.

číst více
Dorost - zápasy 24. 3. 2024

Dorost si zlepšil náladu v Třemošné

Dorostenci se po prohře s Ústím vydali do Třemošné s jasným cílem přivézt tři body. I když jim chvilku trvalo než dokázali přeřadit na vyšší rychlostní stupeň, tak nakonec si v poklidu došli pro vítězství 5:0.

číst více
Dorost - zápasy 17. 3. 2024

Dorost doma padnul s Ústím nad Labem

Prestižní zápas se v neděli odehrál v Hlinkách, když dorazili dorostenci z Ústí nad Labem. Kelti sice šli v první třetině do vedení, ale druhá třetina vyšla lépe pro změnu hostům, kteří si vypracovali jednogólový náskok, který jim vydržel až do konce, a proto Modrobílí prohráli s Elbou 3:4.

číst více
Dorost - zápasy 3. 3. 2024

Dorost si s chutí zastřílel proti Zlivi

Dorost čekal na úvod jara ideální soupeř na rozjezd, doma se utkali se Zliví. Kelti navázali na formu z eXcellent League a soupeři nedali šanci. Nakonec nastříleli hned dvanáct branek, a tak mohl trenér dopřát prostor na hřišti úplně všem hráčům včetně staronového brankáře Jiřího Staňka. Výhra 12:1 je tak ideální naladění do příštích týdnů, které se bude hodit již příští neděli proti Ústí nad Labem.