A-tým - zápasy 14. 4. 2024

Áčko potrápilo vítěze základní části

A-tým přivítal v neděli Blatnou a toto utkání mělo grády. Již v první třetině padly čtyři branky, avšak vyrovnaně na obou stranách. Ve druhé části odskočili Kelti do dvoubrankového vedení zásluhou juniorů Denise Krbce s Lukášem Horelem. Blatná ovšem ve třetí části dokázala srovnat, a tak se muselo po konci základní hrací doby pokračovat. V prodloužení byly šance na obou stranách, ale šťastnější byli nakonec hosté, kteří tak vyhráli 5:4.

číst více
A-tým - zápasy 7. 4. 2024

Áčko opět ztratilo vedení, tentokrát s Poličkou

Stejně jako minulý týden v České Třebové i v zápase s Poličkou šli Kelti brzy do vedení. I nadále si tvořili další slibné příležitosti, ale brankáře Nováka již neprostřelili. Zato Polička se po pomalejším začátku probrala, ve třetí třetině otočila zápas na svou stranu a vyhrála 2:1.

číst více
A-tým - zápasy 31. 3. 2024

Áčko výjezd do Třebové nezvládlo

A-tým se tentokrát vydal na zápas do České Třebové a do utkání vstoupil parádně, když po osmi sekundách poslal Kelty do vedení Martin Kohout. Po chvíli přidal další gól i Daniel Procházka a vypadalo to na jasnou záležitost. Domácí se však vzchopili a po zbytek zápasu byli lepším týmem. Utkání otočili a došli si pro vítězství 5:4.

číst více
A-tým - zápasy 24. 3. 2024

Áčko veze z jihu Čech prohru

A-tým vyrazil v neděli do dalekého Suchdola, který zatím vládně tabulce 1. ligy. Kelti soupeř přestříleli a vytvořili si spoustu šancí, avšak produktivní byli více méně jen domácí, kteří tak Berounské porazili 3:1.

číst více
A-tým - zápasy 17. 3. 2024

Áčko nedokázalo přetlačit srdnatě vzdorující Vlčí smečku

Vlčí smečka přijela do Berouna pouze s jedenácti hráči do pole, zároveň ale měla jasnou představu, jakým způsobem tady uloupí body. Nutno podotknout, že se jim to dařilo z větší části plnit. Zkušeně Keltům narušovali útoky a poté vyráželi do rychlých brejků. Kelti se snažili tlačit do koncovky, ale více než jednu branku z toho nevydolovali. Šlo se tak do prodloužení, kde hosté hned v prvním střídání rozebrali modrobílou obranu a odvezli si dva body sebou do Ústí.

číst více
A-tým - zápasy 10. 3. 2024

Áčko vykradlo Nové Strašecí

A-tým pokračoval ve svém programu zápasem v Novém Strašecí. Kelti byli po celý zápas aktivnější a lepším pohybem si vytvářeli dobré šance. Nicméně i tak bylo skóre po dvou třetinách vyrovnané. Ve třetí třetině však definitivně naklonili misky vah na berounskou stranu Marek Krbec s Janem Häuslerem a Kelti vyhráli 4:2.