B-tým - zápasy 14. 4. 2024

Zápas s Novým Strašecím Béčku zachránila první třetina

Po první třetině se mohlo zdát, že je zápas rozhodnutý - Kelti během ní vstřelili čtyři góly a nic nenasvědčovalo tomu, že by měl zbytek minut probíhat jinak. Béčko ale polevilo a nabídlo protivníkům prostor ke zdramatizování. Novému Strašecí se však nakonec podařilo stav pouze korigovat, nikoliv srovnat, a modrobílý tým se tak mohl radovat ze zisku dalších bodů.

číst více
B-tým - zápasy 8. 4. 2024

Béčko vynulovalo Deltu

Hattrick anebo dvě čistá konta ozdobily zápas B-tým proti Deltě, kterou deklasoval 11:0. Kelti soupeřům nedali téměř šanci - bezchybně výkony obou brankářů doplnily i útočné řady, které zakončovaly celkem 40krát, zatímco hráči Delty pouze osmkrát. Navíc jim sedly i přesilovky, které využili hned dvě ze tří. Díky další výhře se dvě kola před koncem základní části drží na špičce tabulky a budují si tak solidní pozici pro nadcházející play-off.

číst více
B-tým - zápasy 30. 3. 2024

Body si B-tým zajistil ve třetí třetině, Dejdar se při premiéře blýskl gólem

Podobně jako minulý týden proti Moribundusu i dnes proti Spartě byl zápas dlouho vyrovnaný a béčkaři se dlouho nemohli naladit na jakžtakž optimální zápasové tempo. Góly začaly padat až v poslední třetině, kdy se Kelti trefili třikrát, přičemž se při své premiéře v mužské kategorii trefil i dorostenec Adam Dejdar. Pod vítězství se opět výrazně podepsal brankář Dominik Mašek, který za svá záda nepropustil ani jednu z 20 střel soupeřů.

číst více
B-tým - zápasy 25. 3. 2024

Béčko v odvetě vyzrálo na Moribundus

Moribundus je dlouhodobě soupeřem, který umí Kelty potrápit, což se potvrdilo i v letošní sezoně, kdy je v prvním vzájemném zápase porazil o gól 4:3. To však Béčko už nedopustilo v nedělní repríze, kdy kladenský celek přejelo 6:1. Avšak nutno dodat, že i přes jednoznačně vypadající výsledek, byl zápas dlouho vyrovnaný. Na stranu Modrobílých se začal překlápět až v závěru druhé třetiny, kdy se nejdřív přesilovce prosadil Petr Urban a následně vedení navýšil Filip Rosický. Nastolené tempo dokázali udržet i v poslední patnáctiminutovce a díky třem bodům si upevnili pozici v top trojce.

číst více
B-tým - zápasy 17. 3. 2024

Béčko pokračuje na vítězné vlně

Dobře naladěný B-tým nedokázal zastavit ani Notor, který v Kladenské lize zatím hájí pátou příčku. Kelti otevřeli brankový účet hned při prvním střídání, kdy se prosadil junior Jan Chromek. Další trefy první třetiny následně přišly ještě v čase 5:10 a 14:32, čímž si B-tým vytvořil pohodlný polštář pro zbytek utkání. Počet vstřelených gólů v konečném součtu ještě zdvojnásobil, když se v druhém dějství trefil jednou a v posledním dokonce dvakrát. Velkou oporou byl i brankář Jakub Günther, který z 26 střel soupeře zneškodnil 25 a zapsal skvělou úspěšnost zákroků, a to 96,15 %.

číst více
B-tým - zápasy 11. 3. 2024

Béčko nepolevuje a přidalo další jedenáctigólovou výhru

Béčko po prvních dvou zápasech nového roku zdobí solidní branková bilance 5:22, kterou si zařídilo poté, co zopakovalo ofenzivní žně z minulého týdne. Cvrčovické Lvy totiž porazil, stejně jako Vrány, 11 góly, o něž se velkou měrou zasloužil první útok - Roman Novák zakončil zápas se šesti kanadskými body, Jan Chromek s pěti a Radek Lhotka se třemi. Kelti se tak dobře naladili na nadcházející domácí duel proti Notoru, s nímž na podzim brali hubenou výhru 3:2.