Mladší žáci 2009 - zápasy 10. 11. 2021

Spravedlivá remíza s Plzní a výhra nad Kertem. Ročníkům 2009 domácí prostředí sedí

Kelti se o první listopadové neděli opět představili v Berouně, kde se střetli s netradičním soupeřem z Plzně a se známějším pražským Kert Parkem.

SK Kelti 2008 – 09 vs. HBC Plzeň 3:3 (0:1, 1:1, 2:1)

Na další turnaj mladších žáků v Berouně zavítal tentokrát netradiční soupeř z Plzně. Kelti byli celý zápas střelecky aktivnější, nicméně Plzeň mířila přesněji, a tak zápas nakonec skončil spravedlivou remízou.

Komentář trenéra Roman Kajera: „Opět jsme nastoupili v nepříliš početné sestavě a i přes zvýšené střelecké úsilí jsme se celý zápas dotahovali na plzeňský tým. Závěr utkání ale kluci zabrali a dokázali vyrovnat. Škoda nevyužitých přesilovek, zejména té v poslední minutě, kde mohli kluci otočit celý zápas ve svůj prospěch.“


SK Kelti 2008 – 09 vs. HC Kert Park Praha 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Od začátku vyrovnané utkání, kde bylo vidět, že ani jeden ze soupeřů nechce udělat chybu. Jako první se prosadili Kelti, ale přes dobře bránící Kert se dostávali do šancí jen minimálně. Druhý gól pak přinesl uklidnění, nicméně Kert dokázal utkání v závěru ještě snížit na rozdíl jediné branky a utkání tak zdramatizovat.

Komentář trenéra Roman Kajera: „Kluci si určitě zaslouží pochvalu za bojovnost a snahu hrát a vyhrát. Obrana soupeře nám ale příliš nedovolila a oproti předchozímu utkání byla na našem týmu vidět přeci jen větší nervozita a obava neztratit dobře rozehraný zápas.“