post

Další výbuch mladších žáků. Tentokráte s Novým Strašecím.

Mladší žáci sehráli během uplynulého víkendu dvě těžká utkání. To druhé, proti Novému Strašecí, rozhodně nedopadlo podle očekávání trenérů, a zřejmě ani samotných hráčů. Vysoká prohra 1:7 je toho důkazem. Bez bojovnosti, vůle po vítězství a přesné střelby se prostě na body nedá pomýšlet. Kelti zaostávali za soupeřem především v těchto oblastech a Nové Strašecí si tři body zasloužilo. 

 

Kelti zaspali úvod zápasu. Nové Strašecí se prosadilo hned v první minutě, lacinou brankou, kterou následovaly další dvě. Stejně laciné jako ta první. Vlastní gól a zbytečná dorážka posadila hostující tým už na začátku utkání na koně. Kelti se sice směrem dopředu snažili, jenže na novostrašecké to nestačilo. Střelba byla buď velmi nepřesná, nebo nedůrazná. A tak se nelze divit,že ve druhém dějství soupeř skóre navyšoval. A dokonce čtyřmi brankami, když při některých z nich neměl Jakub Němčík čisté svědomí. Jenže dlužno podotknout, že ani obrana neměla svůj den a příležitosti ke skórování hostům bránící pětice mnohdy darovali.

 

Směrem dopředu? Zas tak špatné to nebylo, Kelti si vytvořili řadu střeleckých možností, ale to zakončení. To byla pomyslná Achillova pata výkonu Keltů. Kdyby se totiž v začátku utkání podařilo gólem tým nabudit, hrálo by se domácím hráčům určitě lépe. A tak si finální tečku  schoval na samotný závěr zápasu Honza Chromek, který jednoduchou a přímočarou akcí podél mantinelu, zakončenou střelou po zemi, vsítil alespoň čestný úspěch.

 

Komentář trenéra R: Nováka: „Před utkáním si k zápasu řekneme pár vět, shodneme se co chceme na hřišti předvádět, a na hřišti je to úplně jinak. Nelze tak očekávat nic jiného, že nás soupeř s lehkostí sobě vlastní přejede. Je to škoda, vím že máme na lepší výsledky než podobný debakl jako s Novým Strašecím a Kladnem. Ale naši kluci zřejmě ze sebe to nejlepší dostat nechtějí.Třeba se příště na zápas lépe vyspí.“

SK Kelti vs. HBC Nové Strašecí 1:7 (0:3, 0:4, 1:0)

 

Branka a nahrávky Keltů: Chromek (Beneš) – 1:7

Vyloučení: 2:1, Přesilovky: 1:2, Využití: 0:1, V oslabení: 0:0, Střely na branku: 16:30

 

Sestava SK Kelti: Jakub Němčík – Adam Váca, Adam Zonek, Adam Janošek, Matyáš Stolejda, Achilleas Stefanidis – Filip Endrle, Filip Rosický, Lukáš Horel, Michal Hájek, David Vokůrka, Tomáš Beneš, Jan Chromek, Patrik Netuka, Matej Bertoš, Jakub Dvořák