Dorostenci bodovali i proti silné Hostivaři. Padli ale na nájezdy.

Další těžký duel čekal zkraje sezony dorostence, když do Berouna přijela Hostivař. Ani jeden z celků nebyl kompletní, ale to na náboj utkání nemělo vliv. Kelti dlouho vedli, soupeř utkání otočil aby v závěru domácí hráči vyrovnali a získali spravedlivý bod. Prodloužení rozuzlení nepřineslo a v nájezdech byli šikovnější hosté, kteří získali cenný bodík do tabulky navíc.

SK Kelti vs. HBC Hostivař 2:3ss (1:0, 0:2,1:0)

Úvodní oťukávání ukončili Kelti po 4. minutách, kdy si vytvořili několik šancí a nakonec zakončoval tečovnou střelou po zemi Suk. Kelti byli i dále o maličko lepším týmem, jenže gólově se neprosadili ani jeden z celků.

Ve druhé části se obraz hry změnil. Hostující Hostivař byla nebezpečnější, aktivním napadáním dostávala Kelty pod tlak a zaslouženě obrátila skóre. Kucharčík v přesilovce umístěnou střelou a v brejku skórující Vaniš pomohli hostům k vedení 1:2.

Ve třetí části se hrála vyrovnaná partie. Zpočátku Hostivař navázala na dobrý výkon ze druhé části, směrem k závěru utkání se ale Kelti začínali tlačit více dopředu, zvlášť když jim záda kryl téměř bezchybný Huml. A z nenápadné akce padla ve 42. minutě i vyrovnávací branka. Kapitán Krbec našel zpoza brankové čáry Pateru, posadil mu přihrávku přesně na hůl před odkrytou branku a bylo srovnáno.

Zápas dospěl do prodloužení, v němž měli Kelti možnost přesilovky, ale ta se rozhodně nepodařila ke spokojenosti hráčů a trenérů. A tak se muselo rozhodnout v nájezdech. V těch byli lepší oba hráči Hostivaře, zatímco Kelti si vylámali zuby na Janštovi, který Pražanům pomohl výrazným způsobem k bodu navíc.

Komentář trenéra M. Fortuníka: „Za tenhle zápas proti silnému soupeři z Hostivaře musím pochválit celý tým. Škoda  druhé třetiny kdy jsme vypadli úplně z tempa a ze hry. Musíme udržet koncentraci po celý zápas. Bohužel to není za vítěství ale bod bereme.“

Branky a nahrávky Keltů: 3:07 Suk, 41:53 Patera (Krbec)

Vyloučení: 4:4, Využití: 0:1, V oslabení: 0:0, Střely na branku: 18:40

Sestava Keltů: Lukáš Huml – Martin Špeta, Matěj Taufer, Václav Patzenhauer, Martin Maršoun, Radek Suk, Martin Frolík, Antonín Patera, Marek Krbec, Barbora Kondrátová, Patrik Fišer, Filip Endrle