Dorost - zápasy 17. 10. 2021

Kelti vybojovali v duelu s Hostivaří dva body

V neděli k nám zavítal soupeř z Hostivaře, aktuálně první celek tabulky, takže se dal předpokládat pohledný a bojovný zápas.

První třetina se nesla ve znamení keltí převahy a z toho plynul také první gól zápasu z hole Šlechty a zasloužené vedení po více než solidním výkonu z úvodní části.

Na začátku druhé třetiny soupeř využil naší nesoustředěnost a vyrovnal na 1:1. To však netrvalo dlouho a vedení na keltí stranu strhnul bleskově Krbec. V půlce třetiny se štěstím zvyšoval na 3:1 Šlechta, ale nahrávající Betlach bohužel nebyl, chybou realizačního týmu, v zápise o utkání, a tudíž branka neplatila. Zbytek druhé třetiny Kelti ubránili, a tak zůstal výsledek po druhé části 2:1.
Vstup do třetí části nás opět zastihl v nedbalkách a po pár vteřinách soupeř opět vyrovnal. I přes zlepšený výkon v poslední části jsme, bohužel, inkasovali třetí branku po rychlém brejku. Kelti nesložili zbraně a snažili se o vyrovnání, které přišlo za necelé dvě minuty. Do konce třetiny jsme zápas už bohužel nezlomili v náš prospěch i přes velké šance a tak následovalo prodloužení, ve kterém se hrálo na jednu branku, ale kýžený vítězný gól se vstřelit nepodařilo.
V nájezdech uspěl jediný střelec Žežulka po technickém gólu, a jelikož Koudela žádný gól nepustil, tak se Kelti mohli radovat z druhého bodu.

Komentář trenéra Petra Laška: “Výkon v první a třetí třetině snesl přísnější měřítko a je velkým příslibem do budoucna. Bohužel, nás srazila technická chyba ve druhé třetině, která měla vliv na třetinu utkání, ale tímto chci všem hráčům poděkovat, jak se s nelehkou situací vyrovnali a za předvedený bojovný a týmový výkon. Věřím, že i přes horší výsledkový vstup do sezony se blýská na lepší zítřky, a že nás tento zápas bude motivovat do další tvrdé práce, která ponese svoje ovoce."