Dorost - zápasy 7. 11. 2021

Dorost si poradil s A-týmem KOVA

V neděli k nám zavítal soupeř z Prahy KOVO "A." Podle postavení v tabulce se schylovalo k vyrovnanému zápasu.

V první třetině potvrzovali Kelti roli mírného favorita a soupeře přestříleli, jenomže kýžený vedoucí gól nepřišel, i přes mnohé šance, a tak po první třetině svítilo na tabuli nerozhodné skóre 0:0.

Ve druhé třetině se nám vyplatila trpělivost a jedno z přečíslení zakončil ze vzduchu Kurhajec do poloodkryté branky po Šlechtově odražené střele. Po vedoucím gólu z nás spadla nervozita, nicméně soupeř se nechtěl vzdát lacino a začal si vytvářet početné příležitosti díky našemu nedůrazu. Naštěstí pozorný Koudela držel naše naděje nad vodou.

Začátek třetí třetiny nám opět připomněl, jak je důležité se soustředit hned od začátku periody a po minutě vyrovnal z dorážky šikovný Ježek ze vzduchu podobně jako při první brance. Kelti se nechtěli smířit s tímto stavem a začali hrát aktivněji dopředu. Ve snaze zlomit výsledek na naší stranu nám pomohla přesilová hra, kterou zakončil pěknou střelou z kruhu Šlechta.

Zbytek třetiny chtěli Kelti soupeře zlomit a přidat uklidňující branku. To se už bohužel nepovedlo, ale i tak se Kelti pohlídali závěr zápasu a mohli se radovat z druhé výhry zatři body.