Starší žáci B - zápasy 20. 5. 2022

Starší žáci B střelecky mlčeli a prohráli 0:5

Poslední zápas základní části odehráli starší žáci B na Kladně, které se nachází v průběžné tabulce pod Kelty. Každý zápas ovšem začíná za stavu 0:0. Ten trval na Kladně dokonce 25 minut. Pak Kladno roztočilo svůj střelecký kolotoč. Kelti i přes mnoho šancí branku vstřelit nedokázali a prohráli tak 5:0.

Komentář trenéra Ondřeje Baleky: Poslední zápas na Kladně vypadá výsledkově jako jasná záležitost, ale na první branku diváci čekali až do 25. minuty. Oba brankáři podávali výborné výkony. Kladno bylo důraznější v předbrankovém prostoru a z toho vytěžilo většinu branek. Kelti opět doplatili na tragickou koncovku a možná ještě horší řešení situací přečíslení 2 na 1, kterých v zápasech bylo opravdu hodně a žádné brankou neskončilo.“