A-tým - zápasy 11. 5. 2022

Áčko udělalo druhý krok k postupu ve čtvrtfinálové sérii

V úterý podvečer odehrálo Áčko druhý zápas čtvrtfinále play-off s pražským Kovem. Kelti vstoupili do utkání dobře a ujali se vedení. Drželi si jasnou střeleckou převahu a šli si za jasným vítězstvím. Ještě ve 43. minutě vedli 5:2 a vypadalo to, že už je po zápase. Hosté se ovšem vzepnuli k mocnému finiši a natahovali se po vyrovnání. Kelti si nakonec dokázali pohlídat výsledek 5:4 a zvítězili.

Rozhovor s Vítkem Vozdeckým:

Lišil se dnešní zápas oproti tomu sobotnímu?

Lišil se určitě sestavou. Dneska jsem byli v početnějším složení. Takže jsme hráli aktivněji po celý zápas. Více jsme běhali, ale bohužel na konci jsme to opět zdramatizovali, což nám poslední dobou jde dobře.

První třetina skončila i přes spoustu šancí pouze 1:0? Kde byl problém?

Problém byl v tom, že jsme se dobře drželi v útočném pásmu na míčku, ale chodili jsme málo do brány. Takže brankář ty střely viděl, mohl na ně reagovat a s dorážkami neměl problém.

V poslední minutě jste dvakrát inkasovali. Může za to ztráta koncentrace?

Třetí gól, tuším, padl po vyloučení, to bylo z klasické přesilovky, tady bych to tomu nedával za vinu. Ale bohužel v posledních zápasech to takhle opět dramatizujeme. Nevím, čím to je. Asi se blbě koncentrujeme. Je to potřeba změnit. Play-off takhle hrát nejde.