Dorost - zápasy 2. 5. 2022

Dorost přejel Rebel Praha 9:0

Dorost se v neděli po poledni utkal v domácí aréně s Rebelem Praha. Zápas nabídl divákům jednoznačnou záležitost ze strany domácích. Kelti si s chutí zastříleli a zvítězili vysoko 9:0. Upevnili si tak 4. místo v tabulce. V pozápasovém rozhovoru potvrdil dobrou náladu Denis Krbec.

Rozhovor s Denisem Krbcem:

Zápas skončil 9:0. Báli jste se desátého gólu pod hrozbou pokuty?

Tak abych se přiznal, tak jsem se snažil spíše nahrávat. Měl k tomu blízko Vojta Šlechta nebo Ondra Koudela, bohužel desátý gól nepadl. To se stane. 9:0 je krásný výsledek.

Jak si dnešní zápas zvládl? Jeden zápas si odehrál už včera s juniorkou...

Popravdě dva zápasy za víkend je docela fuška, ale včera jsem to zvládl a dnes byl trochu lehčí soupeř než včera. Myslím, že jsme to s týmem odmakali a zvládli v pohodě.

Ke konci zápasu se atmosféra na hřišti přiostřovala, nabádali vás trenéři, abyste zachovali klidnou hlavu?

To je jasný. Za stavu 9:0 nemá cenu nic hrotit. Je třeba zachovat klidnou hlavu, což my jsme zachovali, i když pár potyček v brankovišti bylo, ale Venca Valenta si to správně pohlídal. 9:0 je krásný výsledek a jsme spokojeni.

Komentář trenéra Petra Laška: "Před utkáním jsme věděli, že čím dříve zápas rozhodneme, tím lépe se nám bude hrát, a to se nám také podařilo. Rychlé vedení znamenalo uklidnění, celý zápas jsme pak měli pod kontrolou a postupně navyšovali vedení. Výsledek naprosto odpovídá průběhu zápasu. Pochvalu zaslouží starší žáci v obraně. Jejich zapojení do systému bylo velice povzbuzující. Za zmínku stojí dvě branky Ondry Koudely, což na brankáře v poli není špatný bodový příspěvěk."