Junioři - zápasy 28. 11. 2021

Juniorka padla ve sněžné bitvě s Elbou

Tým juniorů sehrál čtrnáctý, a zároveň poslední, zápas podzimu proti ústecké Elbě, tedy druhému celku tabulky Divize Západ.

Zasněžené utkání se pro Kelty nevyvíjelo vůbec špatně – do půlky utkání Ústeckým zdatně sekundovali a drželi i vyrovnané skóre 3:3. Těsně před koncem druhé třetiny se však po třetí v zápase prosadil ústecký útočník Jan Škurla, a nabídl tak svému týmu uklidňující náskok. Ten nakonec dokázal ústecký celek ještě navýšit, když využil v 38. minutě přesilovku. Kelti i přesto nepolevili a dál si tvořili zajímavé šance. Byl to ale soupeř, který opět rozvlnil brankovou síť – necelé dvě minuty před závěrečnou sirénou rozhodl o vítězství Ústí gól Tomáše Kapusty.


Komentář trenéra Romana Nováka: “Silného soupeře jsme chtěli potrápit, i když jsme opět nebyli v kompletní sestavě. Ale kdo v této době kompletní je… Dvě třetiny se nám to dařilo, když jsme s Ústím drželi krok. Bohužel, opět rozhodovaly individuální chyby a malý důraz v prostoru před oběma brankami. Nicméně z naší strany to nebylo zle odehrané utkání, výsledek je krutější než bychom si asi zasloužili. Důležité je že se nám podařilo odehrát všech 14 utkání podzimu a široký kádr se mohl opět herně posunout. Věřím, že jaro bude výsledkově úspěšnější a rozhodně boj o nejvyšší příčky nevzdáváme!”