Minipřípravka zahájila rok 2018 turnajem v Kralupech

Dva týmy minipřípravky odjely v neděli 11. února na turnaj do kryté haly v Kralupech nad Vltavou. Týmy byly rozděleny dle věku a jako téměř tradičně tým starších hráčů zúročoval minulostí nabyté zkušenosti, zatímco hráči druhého týmy to samé především sbírali.

(Pokračování textu…)

Spanilá jízda přípravky turnajem v Kralupech

V sobotu 10. února se všichni hráči přípravky Keltů zúčastnili prvního turnaje, který se konal v herním formátu 3+1 tradičně v kryté hale v Kralupech nad Vltavou. Všichni zúčastnění hráči byli rozděleni do dvou vyrovnaných týmů a vystoupení obou týmů bylo z pohledu předvedené hry velmi úspěšné. Vždyť ani jeden z týmů Keltů za celý turnaj nepoznal v měření s týmy z Kladna, Mladé Boleslavi a Ústí nad Labem hořkost porážky!

 

(Pokračování textu…)

V Berouně si dali dostaveníčko přípravkáři. A Kelti nehráli druhé housle!

S trochou nadsázky by se dala uplynulá sobota hodnotit jako dnem hokejbalové přípravky v Berouně. V Hlinkách měla možnost bojovat čtveřice týmů v jednom z regionálních turnajů, jenže více než polovina hráčů, co se na hřišti objevila, patřila Keltům. Kelti, s výjimkou jediného případu, hráli ve všech šesti utkáních a především v pikantním „polohokejovém“ úvodním souboji dne, kdy hrál hlavní roli namrzlý povrch. V konečném součtu patří prim modrému týmu, bílému pokulhávala souhra a trenéři postrádali více chuti se se soupeři poprat!

 

(Pokračování textu…)

I mladší dorost zakončil svou pouť podzimní částí sezony. Celek trenéra Fortuníka si nejprve připsal povinné tři body za výhru v Ústí nad Labem, aby vzápětí doma nestačil na kladenský ALPIQ a odešel těsně poražen. V polovině soutěže mu tak patří pátá příčka sedmičlenného pelotonu velmi silné skupiny.

 

(Pokračování textu…)

Minipřípravka naposledy na podzim. Opět se dvěma týmy a v Mostě.

Poslední letošní turnaj čekal minipřípravku v Mostě. Dva týmy zajížděly na sever Čech s cílem reprezentovat Kelty co nejlépe, a to se podařilo. Tým starších hráčů poznal hořkost porážky pouze jednou, mladší hráči pak bojovali srdnatě, zkušenějším soupeřům nastříleli několik branek, výhry se však nedočkali. I tak lze ale mostecké vystoupení hodnotit jedině pozitivně!

 

(Pokračování textu…)