Mladší žáci 06 nestačili na lídra. V Mostě je čekala prohra!

Silného soupeře z Mostu navštívili hráči věkově mladšího týmu mladších žáků. Keltům sice nešla upřít bojovnost, domácí hráči ale ukázali, proč patří k top týmům soutěže. V prvních dvou třetinách si zajistili náskok 6:0. I když Kelti kosmeticky upravili ve třetí třetině, domů se vraceli s prázdnou.

(Pokračování textu…)

Starší žáci se představili letos naposledy. V Ústí měli na víc než bod!

Sváteční den 17. 11. si Kelti zpříjemnili výletem do Ústí nad Labem. S místní Elbou pak sehráli více než vyrovnané utkání, kdy se dostali dvakrát do vedení, jenže domácí vždy srovnali. Kelti mohli litovat opět koncovky utkání, kdy neudrželi těsné vedení a následně padli v nájezdech. Podzim zakončili starší žáci s bilancí tří výher, jedné remízy a pěti porážek. Ve čtyřech případech těsných. Tým sužovaný zraněními, nečekanými odchody a doplňovaný mladšími žáky ale určitě v letošní sezoně neřekl poslední slovo!

 

(Pokračování textu…)

Přípravka bojovala na třech frontách! Dva týmy kluků doplnily poprvé v sezoně dívky!

Další, v pořadí již třetí  turnaj Přeboru přípravek, rozdělil malé Kelty a Fretky do tří týmů. Kluci byli děleni dle ročníků narození. Ročníky 2007 musely až do Mladé Boleslavi, mladší ročníky pak sehrály turnaj v Čimicích společně s dívkami, které startovaly pod samostatnou hlavičkou Fretek.

(Pokračování textu…)

Minipřípravka na turnajích v Berouně a Kladně. Znovu dva týmy kluků a jeden holek!

Ani početný tým minipřípravky neměl o víkendu volno. Starší ročníky jely rozdávat hokejbalovou radost na Kladno a vcelku se jim dařilo. Mladší ročníky, společně s nejmenšími Fretkami, bojovaly v Berouně. A nevedly si vůbec zle! Dokonce svedly vzájemný duel, který otevíral celý turnaj.  A výsledek? No, řekněme si že kluci holky s velkou dávkou štěstí přetlačili nehokejbalově 1:0.

(Pokračování textu…)

Mladší žáci 06 porazili Kert Park. Starší ročníky potrápily Kladno!

Opět se střídavými úspěchy bojovali dva početné týmy mladších žáků. Tentokráte byli úspěšnější ti mladší, když v domácím prostředí přehráli Kert Park Praha. Soupeř držel krok zhruba do poloviny zápasu, pak ale Kelti utkání zlomili. Svůj stín ale překročil i výběr starších hráčů kategorie. Kladenská aréna byla svědkem překvapivého odporu ročníku 2005 a s předním celkem soutěže Kelti nakonec padli po boji 5:8.

(Pokračování textu…)