Kelti vstupují do další sezony s rekordním počtem mládežnických týmů i hráčů!

Leckdo si klade otázku, kde se to může zastavit. Přejme si, aby zájem o hokejbal na Berounsku ještě nějaký čas vydržel a nastartovaný boom pokračoval A to přestože hřiště v Hlinkách praská ve švech! Do sezony 2017/18 totiž Kelti vstupují s dalším týmem navíc a v celkem šesti kategoriích do tréninků v září nastoupí téměř 120 hráčů a hráček. Jak bude vypadat finální složení týmů a obsazení funkcionářských postů? To je rozhodně zajímavá otázka, nad kterou Kelti po skončení loňského ročníku hodně dumali! V létě proběhla škatulata a hráči se dočkají řady, někdy překvapivých, změn.

(Pokračování textu…)

Přípravka na velkém hřišti výsledkově nezářila. Ale opět postavila dva celky!

Dva týmy přípravky se zúčastnily turnajů své kategorie v Praze. Pro řadu hráčů to byla jedna z mála či prvních příležitostí ke hře 5+1 a cílem bylo získat v konfrontaci s mnohdy velmi zkušenými soupeři zkušenosti. A to se podařilo, dokonce i třem dívkám, které odjely na turnaj na Lužinách s ročníkem 2006. Ročník 2007 doplněný dvěma hráči minipřípravky pak sehrál čtyři utkání v Čimicích. Ostatně více je možno si přečíst ve výsledkovém souhrnu trenérů z obou turnajů.

(Pokračování textu…)

Hokejbal proti drogám napsal svoji osmou kapitolu. Rekordní, ale i výzva do budoucna!

Hokejbal proti drogám v Berouně? Pomalu ale jistě ze školního sportovního turnaje v Berouně stává pojem. Rekordní účast 45 školních týmů, 494 hráčů a hráček, kteří od 3. do 7. dubna v Hlinkách nastoupili, organizační tým čítající téměř 20 lidí podílejících se na zajištění akce. To jsou suchá data s pozoruhodně zajímavou omáčkou, kterou tvoří nejen organizační tým turnaje, ale i samotní učitelé a ředitelé jednotlivých škol. Bez nich by to totiž nešlo! A tak jsme vyzpovídali i samotného hlavního organizátora celé akce, Romana Nováka, který má dlouhodobě nejen tuto akci v klubu na starost.

(Pokračování textu…)

Volební valná hromada klubu!

Vážení členové klubu, dovolte mi, abych Vás jménem SK Kelti 2008 z.s. pozval na volební valnou hromadu našeho SK, která se uskuteční v neděli 19.3.2017 od 17 hodin v salonku Pizzerie Domino (Zborovského nábřeží 48, Beroun 3 – Závodí).

V rámci programu zrekapitulujeme činnost SK v kalendářním roce 2016 a seznámíme Vás s plány na nadcházející období. Důležitým bodem programu pak bude volba členů předsednictva a kontrolní komise.

(Pokračování textu…)

Zlatá neděle v září? S keltskou minipřípravkou ano!

Uplynulou neděli se nad ránem u hřiště v Hlinkách sešla pozoruhodná skupinka ranních ptáčat. Nebyl to sraz zakládajících členů „Klubu nespavců“ ale nejmenší Keltíci, kteří společně se svými rodiči vyrazili na svůj první letošní turnaj v kategorii minipřípravky. Po odchodu početně silného ročníku 2007 do přípravky vyráželi naši nejmenší a jejich trenéři bez jakýchkoli výsledkových očekávání, o to sladší byl ale nakonec návrat zpět do Berouna. Ale vše hezky popořádku…

(Pokračování textu…)