Minipřípravka na turnajích v Berouně a Kladně. Znovu dva týmy kluků a jeden holek!

Ani početný tým minipřípravky neměl o víkendu volno. Starší ročníky jely rozdávat hokejbalovou radost na Kladno a vcelku se jim dařilo. Mladší ročníky, společně s nejmenšími Fretkami, bojovaly v Berouně. A nevedly si vůbec zle! Dokonce svedly vzájemný duel, který otevíral celý turnaj.  A výsledek? No, řekněme si že kluci holky s velkou dávkou štěstí přetlačili nehokejbalově 1:0.

(Pokračování textu…)

PRVNÍ TURNAJOVÁ ZKUŠENOST DÍVEK!

Historicky první start dívčího týmu na turnaji minipřípravek v ČR! Keltům a Fretkám se povedl zářez, který jak pevně věří, bude mít následovníky. Či následovnice. Skupinka krátce trénujících hráček se odvážila vydat se na turnaj do Nového Strašecí, kde změřily síly s týmy kluků. A to s týmy, které již delší dobu trénují a hrají. Děvčata se rozhodně neztratila a pod vedení svých trenérek dokázaly, že dívčí hokejbal má potenciál. Tři nastřílené branky třem týmům a nadšené výrazy i ohlasy dívek po turnaji jsou toho důkazem!

(Pokračování textu…)

Minipřípravka bojovala na dvou frontách. A vedla si velmi dobře!

Dva týmy minipřípravky se vydaly v neděli 15. října na další turnaje své kategorie. Starší kluci zamířili do Rakovníka, ti menší pak do Nového Strašecí. A podali kvalitní výkony, o čemž svědčí nejen dosažené výsledky, ale i pozitivní vyjádření jejich trenérů!

(Pokračování textu…)

Minipřípravka postavila v pražských Čimicích dva týmy!

Hned se dvěma týmy odjeli v neděli 24. září Kelti na domovské hřiště Rebelů, kde se uskutečnil úvodní turnaj minipřípravek v této sezóně. Trenéři nejmenší kategorie rozhodli o nasazení dvou týmů hned pro první turnaj a rozhodnutí se v konečném účtování ukázalo jako výborné. Bílí i modří Kelti předvedli bojovné výkony a výprava byla více než podařená. Posuďte sami…

(Pokračování textu…)

Kelti vstupují do další sezony s rekordním počtem mládežnických týmů i hráčů!

Leckdo si klade otázku, kde se to může zastavit. Přejme si, aby zájem o hokejbal na Berounsku ještě nějaký čas vydržel a nastartovaný boom pokračoval A to přestože hřiště v Hlinkách praská ve švech! Do sezony 2017/18 totiž Kelti vstupují s dalším týmem navíc a v celkem šesti kategoriích do tréninků v září nastoupí téměř 120 hráčů a hráček. Jak bude vypadat finální složení týmů a obsazení funkcionářských postů? To je rozhodně zajímavá otázka, nad kterou Kelti po skončení loňského ročníku hodně dumali! V létě proběhla škatulata a hráči se dočkají řady, někdy překvapivých, změn.

(Pokračování textu…)