Minipřípravka zahájila rok 2018 turnajem v Kralupech

Dva týmy minipřípravky odjely v neděli 11. února na turnaj do kryté haly v Kralupech nad Vltavou. Týmy byly rozděleny dle věku a jako téměř tradičně tým starších hráčů zúročoval minulostí nabyté zkušenosti, zatímco hráči druhého týmy to samé především sbírali.

(Pokračování textu…)

Minipřípravka naposledy na podzim. Opět se dvěma týmy a v Mostě.

Poslední letošní turnaj čekal minipřípravku v Mostě. Dva týmy zajížděly na sever Čech s cílem reprezentovat Kelty co nejlépe, a to se podařilo. Tým starších hráčů poznal hořkost porážky pouze jednou, mladší hráči pak bojovali srdnatě, zkušenějším soupeřům nastříleli několik branek, výhry se však nedočkali. I tak lze ale mostecké vystoupení hodnotit jedině pozitivně!

 

(Pokračování textu…)

Minipřípravka na turnajích v Berouně a Kladně. Znovu dva týmy kluků a jeden holek!

Ani početný tým minipřípravky neměl o víkendu volno. Starší ročníky jely rozdávat hokejbalovou radost na Kladno a vcelku se jim dařilo. Mladší ročníky, společně s nejmenšími Fretkami, bojovaly v Berouně. A nevedly si vůbec zle! Dokonce svedly vzájemný duel, který otevíral celý turnaj.  A výsledek? No, řekněme si že kluci holky s velkou dávkou štěstí přetlačili nehokejbalově 1:0.

(Pokračování textu…)

PRVNÍ TURNAJOVÁ ZKUŠENOST DÍVEK!

Historicky první start dívčího týmu na turnaji minipřípravek v ČR! Keltům a Fretkám se povedl zářez, který jak pevně věří, bude mít následovníky. Či následovnice. Skupinka krátce trénujících hráček se odvážila vydat se na turnaj do Nového Strašecí, kde změřily síly s týmy kluků. A to s týmy, které již delší dobu trénují a hrají. Děvčata se rozhodně neztratila a pod vedení svých trenérek dokázaly, že dívčí hokejbal má potenciál. Tři nastřílené branky třem týmům a nadšené výrazy i ohlasy dívek po turnaji jsou toho důkazem!

(Pokračování textu…)

Minipřípravka bojovala na dvou frontách. A vedla si velmi dobře!

Dva týmy minipřípravky se vydaly v neděli 15. října na další turnaje své kategorie. Starší kluci zamířili do Rakovníka, ti menší pak do Nového Strašecí. A podali kvalitní výkony, o čemž svědčí nejen dosažené výsledky, ale i pozitivní vyjádření jejich trenérů!

(Pokračování textu…)