Mladší dorost i starší žáci neúspěšní.

Mladší dorostenci museli ke svému utkání cestovat do Pardubic. Zde se setkali se Svítkovem, který ale body Berounu nevěnoval. Odpor domácího celku, který byl v tabulce tím hůře postaveným, znamenal možná trochu překvapivou porážku Keltů 5:3. Ani starší žáci neuspěli. Sice s Novým Strašecím svedli vyrovnanou bitvu, hostující celek ji ovšem zlomil v posledních dvou minutách a Kelti se s prohrou smiřovali velmi těžko.

(Pokračování textu…)

Mladší dorost i starší žáci shodně s prvními celky. Dvakrát těsně poraženi!

Nejstraší kategorie mládeže Keltů měly v programu první celky svých soutěží. Už v pátek nastoupili v Rakovníku starší žáci, kteří byli doplněni i žáky mladšími. A nepočínali si vůbec zle, ačkoli nakonec na hřišti lídra padli 2:0. Na rozdíl od výletu do Pardubic svedli dorostenci vyrovnanější bitvu v domácím stánku v Berouně. Autosklo Pardubice opanovalo především první dějství, kdy si vytvořilo náskok, který udrželo až do konce. Porážka 2:5 není pro Kelty, právě na rozdíl od debaklu na hřišti soupeře, vůbec špatným výsledkem. Na jaře se vše určitě obrátí!

V Berouně dvakrát osmička. Jednou Kelty nastřílená, jednou inkasovaná.

Netradiční duely zažili hráči nejstarších kategorií Keltů. Jak mladší dorostenci tak starší žáci nastoupili sice na hřišti v Berouně, ale vždy v pozici hostujícího týmu. Počasí sice hokejbalu nepřálo, ale oba duely se odehrály a ve výsledku se vždy objevila osmička. Mladší dorostenci od favorizované Hostivaře výše zmíněný počet gólů obdrželi, starší žáci naopak osm branek „domácím“ Kojotům z Hýskova uštědřili.

Dorost na Kladně branku nevstřelil.

Mladší dorost sehrál své další utkání na Kladně, kde zakončil první čtvrtinu dorostenecké extraligy. Jenže početně na tom nebyl optimálně, dvě pětky vzdorovaly silnému soupeři marně a Kladno vstřelilo v každé třetině jednu branku. Kelti neměli sil na zvrat v utkání a odešli poraženi 0:3.

Dorost vzdoroval Hostivaři. V okresním derby starších žáků Kelti dominovali.

V Berouně bylo k vidění o víkendu hodně zajímavých utkání. Velmi dobrý výkon podali mladší dorostenci, kteří potrápili favorizovanou Hostivař. Hráči z Prahy sice nakonec z Berouna body odvezli, zadarmo to ale rozhodně nebylo. Předskokanem utkání byly v sobotu dopoledne celky starších žáků Keltů a Coyotes Hýskov. Hýskovští střeleckému apetitu “domácích” nedokázali vzdorovat a odešli po zásluze poraženi.