Dorost nestačil na Pardubice. Starší žáci předvedli parádní výkony!

O víkendu se naplno rozeběhly mládežnické soutěže. A Kelti měli ve starších kategoriích několik želízek v ohni. Zatímco dorost si udělal výlet do Pardubic, který skončil debaklem 11:2, starší žáci zažili o poznání radostnější okamžiky. V sobotní duelu udolali Ústí nad Labem 4:2, v neděli dlouho bojovali o body se silným Rakovníkem. Vysoká prohra 3:7 neodpovídá situaci na hřišti, kde byli Kelti lepší. Otevřená hra v závěru utkání se snahou o srovnání skóre však přinesla trochu krutý závěr.

(Pokračování textu…)

Kelti vstupují do další sezony s rekordním počtem mládežnických týmů i hráčů!

Leckdo si klade otázku, kde se to může zastavit. Přejme si, aby zájem o hokejbal na Berounsku ještě nějaký čas vydržel a nastartovaný boom pokračoval A to přestože hřiště v Hlinkách praská ve švech! Do sezony 2017/18 totiž Kelti vstupují s dalším týmem navíc a v celkem šesti kategoriích do tréninků v září nastoupí téměř 120 hráčů a hráček. Jak bude vypadat finální složení týmů a obsazení funkcionářských postů? To je rozhodně zajímavá otázka, nad kterou Kelti po skončení loňského ročníku hodně dumali! V létě proběhla škatulata a hráči se dočkají řady, někdy překvapivých, změn.

(Pokračování textu…)

Dorost favoritům vzdoroval. Gólová mizérie nepřinesla ani bod.

O poslední dubnové sehráli mladší dorostenci dvě utkání. Domácí s Ústím nad Labem v sobotu, v neděli pak vycestovali mladší dorostenci do Stříbra. Body do tabulky ale ani v jednom případě nepřitekly.  Dva vcelku vyrovnané duely skončily v obou případech porážkou o dvě branky. Na Ústí Kelti prostě nestačili a hosté přehráli Kelty 2:4, ve Stříbře dali místní dorostenci Keltům lekci z produktivity a porážka 2:0 trenéry po slibném výkonu týmu hodně mrzela.

(Pokračování textu…)

Dorost vydoloval dva body na asfaltu v Třemošné.

Uplynulou neděli vyrazili mladší dorostenci do Třemošné. Za velmi nepěkného počasí se bojovalo o další body do tabulky nadstavby extraligy. Utrápeným výkonem tento zápas nakonec do vítězného konce dotáhli Kelti, když s Tatranem remizovali 1:1 a zvítězili následně až na nájezdy. Dorost tak pokračuje se zlepšenými jarními nadstavbovými výkony, které přináší body a posun tabulkou směrem vzhůru.

 

(Pokračování textu…)

Hokejbal proti drogám napsal svoji osmou kapitolu. Rekordní, ale i výzva do budoucna!

Hokejbal proti drogám v Berouně? Pomalu ale jistě ze školního sportovního turnaje v Berouně stává pojem. Rekordní účast 45 školních týmů, 494 hráčů a hráček, kteří od 3. do 7. dubna v Hlinkách nastoupili, organizační tým čítající téměř 20 lidí podílejících se na zajištění akce. To jsou suchá data s pozoruhodně zajímavou omáčkou, kterou tvoří nejen organizační tým turnaje, ale i samotní učitelé a ředitelé jednotlivých škol. Bez nich by to totiž nešlo! A tak jsme vyzpovídali i samotného hlavního organizátora celé akce, Romana Nováka, který má dlouhodobě nejen tuto akci v klubu na starost.

(Pokračování textu…)