Mladší žáci 06 nestačili na lídra. V Mostě je čekala prohra!

Silného soupeře z Mostu navštívili hráči věkově mladšího týmu mladších žáků. Keltům sice nešla upřít bojovnost, domácí hráči ale ukázali, proč patří k top týmům soutěže. V prvních dvou třetinách si zajistili náskok 6:0. I když Kelti kosmeticky upravili ve třetí třetině, domů se vraceli s prázdnou.

(Pokračování textu…)

Mladší žáci 06 porazili Kert Park. Starší ročníky potrápily Kladno!

Opět se střídavými úspěchy bojovali dva početné týmy mladších žáků. Tentokráte byli úspěšnější ti mladší, když v domácím prostředí přehráli Kert Park Praha. Soupeř držel krok zhruba do poloviny zápasu, pak ale Kelti utkání zlomili. Svůj stín ale překročil i výběr starších hráčů kategorie. Kladenská aréna byla svědkem překvapivého odporu ročníku 2005 a s předním celkem soutěže Kelti nakonec padli po boji 5:8.

(Pokračování textu…)

Mladší žáci jako na houpačce. Vysoká výhra s Kovem, vysoká prohra se Strašecím.

Dva rozdílní soupeři, dva rozdílné výsledky. Zatímco na domácím hřišti si o víkendu hravě poradily ročníky mladších žáků 2005 s Kovem a v souboji o první ligovém body zvítězily jasně 10:0, v Novém Strašecí veselo nebylo. Hráči týmu 06 nastoupili proti domácím sice v plné sestavě, ale nebyli schopni střelecky držet krok. Výsledkem pak byla krutá porážka 0:7.

(Pokračování textu…)

Ani ročníky 2006 neslavily, zaznamenaly dvě víkendové porážky.

Nejmladší žákovské ročníky Keltů měly o víkendu napilno. Dvěma zápasy pokračoval přebor mladších žáků a hráči ročníku 2006 rozhodně neměly na růžích ustláno. V sobotu zajížděli hráči do Čimic a za svůj výkon rozhodně pochvalu od trenérů nedostali. Porážka od Rebelů v poměru 5:1, a především podaný výkon, se hodnotit příliš pozitivně nedaly. V neděli se v Berouně Kelti představili proti Hostivaři. Nevstřelili branku, soupeř byl o poznání přesnější v zakončení, a utkání se skončilo výsledkem 0:6.

(Pokračování textu…)

Ročníky 2005 na výhru stále čekají. O víkendu opět vyšli naprázdno.

Mladší žáci nemají v letošní sezoně výsledkově zrovna na růžích ustláno. Rozdělená kategorie nesvědčí především ročníkům 2005, když tým hledá svoji tvář a svým zkušenějším soupeřům čelí sice s odhodláním, ale prozatím bez výraznějšího úspěchu. Nejinak tomu bylo o víkendu, kdy Kelty čekalo dvojutkání s Novým Strašecím a Kert Parkem. Zatímco domácí utkání s velmi silnými Středočechy dopadlo ještě přijatelně 1:4, na Lužinách zažili Kelti nečekaný výbuch, kdy naprosto selhala obranná fáze hry.

(Pokračování textu…)