Mladší žáci poprvé na dva týmy! Přípravka bojovala na Lužinách.

Historický okamžik pro Kelty se odehrál v neděli 17.9. Do soutěže poprvé v historii vstoupily dva týmy mladších žáků, což se povedlo díky široké základně hokejbalistů ročníků 2005 a mladších na Berounsku obecně. Sladké vítězstvé se slavilo ale jen v Berouně, kde ročníky 2006 deklasovali TJ KOVO Praha. Starší tým zajížděl do Ústí, které mu na cestu zpět přibalilo šest gólů.

Na Lužiny den předtím odjela další početná skupina hráčů přípravky a minipřípravky, aby bojovala v prvním letošním turnaji. Některá utkání vyšla na jedničku, jiná se trenérům hodnotila o poznání hůře. Pokud by Kelti vylepšili své umění střílet branky, mohlo z toho být radosti daleko více!

(Pokračování textu…)

Kelti vstupují do další sezony s rekordním počtem mládežnických týmů i hráčů!

Leckdo si klade otázku, kde se to může zastavit. Přejme si, aby zájem o hokejbal na Berounsku ještě nějaký čas vydržel a nastartovaný boom pokračoval A to přestože hřiště v Hlinkách praská ve švech! Do sezony 2017/18 totiž Kelti vstupují s dalším týmem navíc a v celkem šesti kategoriích do tréninků v září nastoupí téměř 120 hráčů a hráček. Jak bude vypadat finální složení týmů a obsazení funkcionářských postů? To je rozhodně zajímavá otázka, nad kterou Kelti po skončení loňského ročníku hodně dumali! V létě proběhla škatulata a hráči se dočkají řady, někdy překvapivých, změn.

(Pokračování textu…)

Mladší žáci svoji letošní jízdu zakončili výhrou!

Sezona se hodnotí jako úspěšná či neúspěšná podle posledního utkání. A jelikož se mladším žákům podařilo zvítězit s Rebely a udržet tak před dotírajícími pronásledovateli těsnou čtvrtou příčku, mohou být trenéři Novák s Balekou spokojeni. Tým, který prošel značným doplněním kádru především ročníků 2005, dokázal, že se hokejbal hrát učil více než zdatně! Především v posledních utkáních byly výkony většiny hráčů velkým příslibem do budoucna!

 

(Pokračování textu…)

Mladší žáci sehráli dvě dobrá utkání. Za čtyři body.

Mladší žáky čekala o víkendu dvě utkání. A obě byla proti týmům, se kterými v letošní sezoně hrají hodně vyrovnaně. Kelti byli v každém utkání tím lepším a střelecky aktivnějším týmem, ale zatímco v domácím zápase proti Ústí nad Labem hodně pokulhávala střelba a Kelti nakonec prohráli na nájezdy, na Lužinách to byla opačná písnička. Keltům se podařilo zužitkovat sedm šancí a domácímu celku řádně oplatili březnovou porážku.

 

(Pokračování textu…)

Dramatické derby skončilo vítěznými nájezdy Keltů!

Derby s Hýskovem mělo tentokráte pořádný náboj. Kelti se dokázali dostat do pohodlného vedení, ze kterého Coyotes ve druhé a třetí části ukrajovali, až Kelty gólově dohnali. O vítězi utkání musely rozhodnout nájezdy, podobně jako v prvním vzájemném klání v letošní sezoně. A radovali se opět Kelti, kteří dokázali jednou Michala Kupce překonat a získali bodík navíc.

(Pokračování textu…)