Přípravka bojovala na třech frontách! Dva týmy kluků doplnily poprvé v sezoně dívky!

Další, v pořadí již třetí  turnaj Přeboru přípravek, rozdělil malé Kelty a Fretky do tří týmů. Kluci byli děleni dle ročníků narození. Ročníky 2007 musely až do Mladé Boleslavi, mladší ročníky pak sehrály turnaj v Čimicích společně s dívkami, které startovaly pod samostatnou hlavičkou Fretek.

(Pokračování textu…)

Ročníky 2005 opět bez bodu. Přípravka se představila v Rakovníku a na Palmovce.

V mladších kategoriích hráli o víkendu prim mladší žáci ročníku 2005 a početná přípravka. Mladší žáci přivítali Rebely z Prahy a přestože si brousili zuby na bodový zisk, výkon nakonec na dobře hrajícího soupeře nestačil.

Přípravková kategorie byla rozdělena podle ročníků. Starší hráči sehráli velmi dobře turnaj v Rakovníku, kde museli sklonit hlavy jen jedinkrát. Mladší ročníky cestovaly na Palmovku s cílem sbírat zkušenosti. Sběr byl úspěšný, o čemž svědčí počet inkasovaných i vstřelených branek.

 

(Pokračování textu…)

Mladší žáci poprvé na dva týmy! Přípravka bojovala na Lužinách.

Historický okamžik pro Kelty se odehrál v neděli 17.9. Do soutěže poprvé v historii vstoupily dva týmy mladších žáků, což se povedlo díky široké základně hokejbalistů ročníků 2005 a mladších na Berounsku obecně. Sladké vítězstvé se slavilo ale jen v Berouně, kde ročníky 2006 deklasovali TJ KOVO Praha. Starší tým zajížděl do Ústí, které mu na cestu zpět přibalilo šest gólů.

Na Lužiny den předtím odjela další početná skupina hráčů přípravky a minipřípravky, aby bojovala v prvním letošním turnaji. Některá utkání vyšla na jedničku, jiná se trenérům hodnotila o poznání hůře. Pokud by Kelti vylepšili své umění střílet branky, mohlo z toho být radosti daleko více!

(Pokračování textu…)

Kelti vstupují do další sezony s rekordním počtem mládežnických týmů i hráčů!

Leckdo si klade otázku, kde se to může zastavit. Přejme si, aby zájem o hokejbal na Berounsku ještě nějaký čas vydržel a nastartovaný boom pokračoval A to přestože hřiště v Hlinkách praská ve švech! Do sezony 2017/18 totiž Kelti vstupují s dalším týmem navíc a v celkem šesti kategoriích do tréninků v září nastoupí téměř 120 hráčů a hráček. Jak bude vypadat finální složení týmů a obsazení funkcionářských postů? To je rozhodně zajímavá otázka, nad kterou Kelti po skončení loňského ročníku hodně dumali! V létě proběhla škatulata a hráči se dočkají řady, někdy překvapivých, změn.

(Pokračování textu…)

Přípravka na velkém hřišti výsledkově nezářila. Ale opět postavila dva celky!

Dva týmy přípravky se zúčastnily turnajů své kategorie v Praze. Pro řadu hráčů to byla jedna z mála či prvních příležitostí ke hře 5+1 a cílem bylo získat v konfrontaci s mnohdy velmi zkušenými soupeři zkušenosti. A to se podařilo, dokonce i třem dívkám, které odjely na turnaj na Lužinách s ročníkem 2006. Ročník 2007 doplněný dvěma hráči minipřípravky pak sehrál čtyři utkání v Čimicích. Ostatně více je možno si přečíst ve výsledkovém souhrnu trenérů z obou turnajů.

(Pokračování textu…)