Mladší žáci poprvé na dva týmy! Přípravka bojovala na Lužinách.

Historický okamžik pro Kelty se odehrál v neděli 17.9. Do soutěže poprvé v historii vstoupily dva týmy mladších žáků, což se povedlo díky široké základně hokejbalistů ročníků 2005 a mladších na Berounsku obecně. Sladké vítězstvé se slavilo ale jen v Berouně, kde ročníky 2006 deklasovali TJ KOVO Praha. Starší tým zajížděl do Ústí, které mu na cestu zpět přibalilo šest gólů.

Na Lužiny den předtím odjela další početná skupina hráčů přípravky a minipřípravky, aby bojovala v prvním letošním turnaji. Některá utkání vyšla na jedničku, jiná se trenérům hodnotila o poznání hůře. Pokud by Kelti vylepšili své umění střílet branky, mohlo z toho být radosti daleko více!

(Pokračování textu…)

Kelti vstupují do další sezony s rekordním počtem mládežnických týmů i hráčů!

Leckdo si klade otázku, kde se to může zastavit. Přejme si, aby zájem o hokejbal na Berounsku ještě nějaký čas vydržel a nastartovaný boom pokračoval A to přestože hřiště v Hlinkách praská ve švech! Do sezony 2017/18 totiž Kelti vstupují s dalším týmem navíc a v celkem šesti kategoriích do tréninků v září nastoupí téměř 120 hráčů a hráček. Jak bude vypadat finální složení týmů a obsazení funkcionářských postů? To je rozhodně zajímavá otázka, nad kterou Kelti po skončení loňského ročníku hodně dumali! V létě proběhla škatulata a hráči se dočkají řady, někdy překvapivých, změn.

(Pokračování textu…)

Přípravka na velkém hřišti výsledkově nezářila. Ale opět postavila dva celky!

Dva týmy přípravky se zúčastnily turnajů své kategorie v Praze. Pro řadu hráčů to byla jedna z mála či prvních příležitostí ke hře 5+1 a cílem bylo získat v konfrontaci s mnohdy velmi zkušenými soupeři zkušenosti. A to se podařilo, dokonce i třem dívkám, které odjely na turnaj na Lužinách s ročníkem 2006. Ročník 2007 doplněný dvěma hráči minipřípravky pak sehrál čtyři utkání v Čimicích. Ostatně více je možno si přečíst ve výsledkovém souhrnu trenérů z obou turnajů.

(Pokračování textu…)

Hokejbal proti drogám napsal svoji osmou kapitolu. Rekordní, ale i výzva do budoucna!

Hokejbal proti drogám v Berouně? Pomalu ale jistě ze školního sportovního turnaje v Berouně stává pojem. Rekordní účast 45 školních týmů, 494 hráčů a hráček, kteří od 3. do 7. dubna v Hlinkách nastoupili, organizační tým čítající téměř 20 lidí podílejících se na zajištění akce. To jsou suchá data s pozoruhodně zajímavou omáčkou, kterou tvoří nejen organizační tým turnaje, ale i samotní učitelé a ředitelé jednotlivých škol. Bez nich by to totiž nešlo! A tak jsme vyzpovídali i samotného hlavního organizátora celé akce, Romana Nováka, který má dlouhodobě nejen tuto akci v klubu na starost.

(Pokračování textu…)

Přípravka bojovala na Kladně a v Novém Strašecí

Přípravka sehrála druhý turnaj přeboru na Kladně a v Novém Strašecí. Hráči byli děleni dle ročníků a rozhodně ostudu neudělali. No, ale ani díru do světa… Více se dařilo týmu v Novém Strašecí, který bojoval o postup do elitní skupiny až do posledních vteřin. Hostivař ale byla proti a na dálku “poslala“ Kelty na druhé místo v turnaji. Ročník 2006 na Kladně sehrál několik vyrovnaných utkání, na lepší než čtvrté místo to ale nakonec nebylo. Snad příště!

 

(Pokračování textu…)