Starší žáci se představili letos naposledy. V Ústí měli na víc než bod!

Sváteční den 17. 11. si Kelti zpříjemnili výletem do Ústí nad Labem. S místní Elbou pak sehráli více než vyrovnané utkání, kdy se dostali dvakrát do vedení, jenže domácí vždy srovnali. Kelti mohli litovat opět koncovky utkání, kdy neudrželi těsné vedení a následně padli v nájezdech. Podzim zakončili starší žáci s bilancí tří výher, jedné remízy a pěti porážek. Ve čtyřech případech těsných. Tým sužovaný zraněními, nečekanými odchody a doplňovaný mladšími žáky ale určitě v letošní sezoně neřekl poslední slovo!

 

(Pokračování textu…)

Mladší dorost i starší žáci neúspěšní.

Mladší dorostenci museli ke svému utkání cestovat do Pardubic. Zde se setkali se Svítkovem, který ale body Berounu nevěnoval. Odpor domácího celku, který byl v tabulce tím hůře postaveným, znamenal možná trochu překvapivou porážku Keltů 5:3. Ani starší žáci neuspěli. Sice s Novým Strašecím svedli vyrovnanou bitvu, hostující celek ji ovšem zlomil v posledních dvou minutách a Kelti se s prohrou smiřovali velmi těžko.

 

(Pokračování textu…)

Mladší dorost i starší žáci shodně s prvními celky. Dvakrát těsně poraženi!

Nejstraší kategorie mládeže Keltů měly v programu první celky svých soutěží. Už v pátek nastoupili v Rakovníku starší žáci, kteří byli doplněni i žáky mladšími. A nepočínali si vůbec zle, ačkoli nakonec na hřišti lídra padli 2:0. Na rozdíl od výletu do Pardubic svedli dorostenci vyrovnanější bitvu v domácím stánku v Berouně. Autosklo Pardubice opanovalo především první dějství, kdy si vytvořilo náskok, který udrželo až do konce. Porážka 2:5 není pro Kelty, právě na rozdíl od debaklu na hřišti soupeře, vůbec špatným výsledkem. Na jaře se vše určitě obrátí!

(Pokračování textu…)

V Berouně dvakrát osmička. Jednou Kelty nastřílená, jednou inkasovaná.

Netradiční duely zažili hráči nejstarších kategorií Keltů. Jak mladší dorostenci tak starší žáci nastoupili sice na hřišti v Berouně, ale vždy v pozici hostujícího týmu. Počasí sice hokejbalu nepřálo, ale oba duely se odehrály a ve výsledku se vždy objevila osmička. Mladší dorostenci od favorizované Hostivaře výše zmíněný počet gólů obdrželi, starší žáci naopak osm branek „domácím“ Kojotům z Hýskova uštědřili.

(Pokračování textu…)

Dorost vzdoroval Hostivaři. V okresním derby starších žáků Kelti dominovali.

V Berouně bylo k vidění o víkendu hodně zajímavých utkání. Velmi dobrý výkon podali mladší dorostenci, kteří potrápili favorizovanou Hostivař. Hráči z Prahy sice nakonec z Berouna body odvezli, zadarmo to ale rozhodně nebylo. Předskokanem utkání byly v sobotu dopoledne celky starších žáků Keltů a Coyotes Hýskov. Hýskovští střeleckému apetitu “domácích” nedokázali vzdorovat a odešli po zásluze poraženi.

 

(Pokračování textu…)