Dorost nestačil na Pardubice. Starší žáci předvedli parádní výkony!

O víkendu se naplno rozeběhly mládežnické soutěže. A Kelti měli ve starších kategoriích několik želízek v ohni. Zatímco dorost si udělal výlet do Pardubic, který skončil debaklem 11:2, starší žáci zažili o poznání radostnější okamžiky. V sobotní duelu udolali Ústí nad Labem 4:2, v neděli dlouho bojovali o body se silným Rakovníkem. Vysoká prohra 3:7 neodpovídá situaci na hřišti, kde byli Kelti lepší. Otevřená hra v závěru utkání se snahou o srovnání skóre však přinesla trochu krutý závěr.

(Pokračování textu…)

Kelti vstupují do další sezony s rekordním počtem mládežnických týmů i hráčů!

Leckdo si klade otázku, kde se to může zastavit. Přejme si, aby zájem o hokejbal na Berounsku ještě nějaký čas vydržel a nastartovaný boom pokračoval A to přestože hřiště v Hlinkách praská ve švech! Do sezony 2017/18 totiž Kelti vstupují s dalším týmem navíc a v celkem šesti kategoriích do tréninků v září nastoupí téměř 120 hráčů a hráček. Jak bude vypadat finální složení týmů a obsazení funkcionářských postů? To je rozhodně zajímavá otázka, nad kterou Kelti po skončení loňského ročníku hodně dumali! V létě proběhla škatulata a hráči se dočkají řady, někdy překvapivých, změn.

Šesté místo po porážce s Dobřany.

Utkání o 5. místo, tedy závěrečný zápas sezony, Kelti nezvládli. Týmu trenéra Fortuníka došly ve třetí třetině fyzické i psychické síly, když Snack Dobřany hned v první minutě třetí periody vstřelil rychlé dvě branky. Starší žáci tak končí sezonu na 6. příčce celorepublikového pelotonu. I takový výsledek není pro berounský klub zklamáním. Vždyť hráči dokázali na finálovém turnaji sehrát čtyři vyrovnaná klání a patří mezi top týmy v České republice!

Bojovné výkony a skalp Letohradu nakonec nestačily. Kelti hrají o 5. místo.

Medailové naděje starších žáků se v sobotu rozplynuly, ačkoli hráči s keltem na prsou bojovali do posledního dechu! V dopoledním utkání měli jasné zadání – porazit Karvinou. Jenže mdlý výkon ve 40. minutách byl příčinou náskoku na který nestačil ani závěrečný finiš. Odpoledne museli Kelti s Letohradem vyhrát, aby se dostali k utkání o medaile. Vyhráli, ale až na nájezdy. A to nestačilo. Výborný výkon na pokraji sil stačil „pouze“ na první porážku týmu Letohradu v celé sezoně.

Uff! Přestřelka v Plzni skončila výhrou starších žáků!

Infarktový průběh prvního utkání finálového turnaje skončil pro Kelty tříbodovou výhrou. Plzeň se dostala do dvoubrankového vedení, Kelti zápas dokonale zvrátili aby „domácí“ opět snížili. Nakonec ale Kelti těsné vedení udrželi a v sobotu budou bojovat ve dvou zápasech o postup do bojů o medaile!