Mladší žáci o víkendu nebodovali.

Oba celky mladších žáků změřily v neděli síly se silnými soupeři . Zatímco ročník 2005 musel do Čimic k utkání s Hostivaří, ročníky 2006 hrály doma s vedoucím Ústím nad Labem. Výsledkově lépe vyznělo utkání v Berouně, jenže na body výkon nestačil. Kelti sice kousali, ale hostující Elba odjela s výhrou 3:4. Starší ročníky na Hostivař nakonec nestačili a podlehli favoritovi soutěže 1:6.

Na zápas proti Hostivaři Kelti, i díky letnímu počasí, odjeli z Hlinek s pozitivní náladou a týmem na kompletní tři formace. Do zápasu aktivněji vstoupili domácí, kteří byli přesnější v kombinaci a jednu šanci dokázali využít. Do  druhé třetiny šli  hosté s cílem hrát aktivněji, což ale tým jednoznačně nedodržel. Domácí v prostřední periodě potrestali nedůslednosti ve Vácově  brankovišti třemi brankami. Do závěrečné dvanáctiminutovky Kelty posílil Lukáš Horel, který na mužstvo zapůsobil jako živá voda, a se soupeřem náhle Kelti hráli vyrovnanou partii a vstřelili čestnou branku po krásné spolupráci Hájek – Bertoš – Darebný, kdy posledně jmenovaný vymetl pavučinu domácí branky.

Komentář trenéra Baleky: „Pozitiva jsou určitě v počtu našich hráčů. Tým se začíná stabilizovat, souhra se zlepšuje, což dokazuje branka po precizní kombinaci. Neustále nás ale sráží nedůslednost v předbrankovém prostoru jak v obraném, tak v útočném, pásmu.“

HBC Hostivař vs. SK Kelti 05 6:1 (1:0, 3:0, 2:1)

Branka a nahrávky Keltů: 30:29  Darebný (Bertoš) – 5:1

Vyloučení: 0:0, Střely na branku: 38:15 (16:1, 13:4, 9:10)

Sestava Keltů: Adam Váca – Jakub Kadeřábek, Martin Frolík – Nikola Šlemarová, Václav Valenta – Richard Mathauser, Ondřej Koudela – Tomáš Hříbal, Pavel Slabý, Michal Hájek – Matej Bertoš, Pavel Darebný, Matyáš Dobřemysl – Patrik Netuka, Adam Krutina (C), Tomáš Beneš – od 3.třetiny + Lukáš Horel

Utkání ročníků 2006 a mladších okomentoval trenér Jirka Černý: „V dalším domácím utkání jsme přivítali aktuálně vedoucí tým tabulky z Ústí nad Labem. Už při rozcvičce bylo patrné, že pokud jde o fyzické dispozice bude mít náš soupeř navrch. To se v první třetině potvrdilo měrou vrchovatou, když nejprve hned v první minutě naše obrana jen přihlížela první brance soupeře a následné přečíslení, posílené naším špatným střídáním, znamenalo na konci páté minuty dvoubrankové manko. Kluci ale nesvěsili hlavy a od této chvíle se náš výkon začal zvedat. Už druhá polovina první třetiny vypadala slibněji a ve druhé části jsme sehráli patrně nejlepší pasáž utkání. Aktivní hrou po celém hřišti jsme soupeře zatlačili a bylo z toho zasloužené vyrovnání. Do konce třetiny bohužel soupeř z dorážky znovu strhl vedení na svou stranu. Ve třetí třetině měli hosté o něco více ze hry a díky naší snaze o vyrovnání se jim otvírala okénka k brejkům. Několikrát nás podržel výborný Roman Kurhajec, v jednom případě ovšem inkasoval a ztráceli jsme dvě branky. Dvě minuty před koncem ještě vykřesal jiskru naděje svou druhou brankou Vojta Šlechta, soupeř už si ale vedení zkušeně pohlídal. Kluky ovšem bylo rozhodně zač pochválit a pokud v tomto trendu budeme pokračovat, jistě se dočkáme i bonusu v podobě bodů.“

SK Kelti 2006 vs. Elba DDM Ústí nad Labem 3:4 (0:2, 2:0, 1:2)

Branky a nahrávky Keltů: 19:56 Šlechta (Černý O.), 20:39 Muhlfeld (Havel, Krbec), 31:56 Šlechta

Vyloučení: 0:1, Přesilovky: 1:0, Využití: 0:0, V oslabení: 0:0, Střely na branku: 10:28 (0:6, 6:9, 4:13)

Sestavy SK Kelti 06: Roman Kurhajec – Jakub Urban, Rostislav Tvaroch, David Černý, Jan Hrubý, Eliáš Betlach, Denis Krbec („A“), Jakub Havel („C“), Albert Muhlfeld, Ondřej Černý, Vojtěch Šlechta („A“), Matěj Žežulka, Patrik Mišina, Ondřej Tkadlec, Matěj Kolman