S Dobřany to opět nevyšlo. Marek začaroval branku hostů.

Kelti nastoupili ve druhém prvoligovém utkání proti tradičnímu soupeři – Snacku Dobřany. A navzdory obrovské herní i střelecké převaze odešli ze hřiště poraženi, když soupeř využíval drobných zaváhání v obraně a Kelti nebyli schopni propasírovat míček skrz obra Jana Marka ve svatyni Dobřan. Prohra 3:2 mrzí o to víc, že v neděli to za tři body opravu mělo být!

 

(Pokračování textu…)

Na úvod výhra. Prachatičtí odjeli s prázdnou

Kelti vstoupili do podzimních bojů výhrou. Nováček z Prachatic se v Berouně prezentoval sympatickým výkonem, který však na body z berounského hřiště nestačil. Kelti po delší době mohli slavit výhru těsným poměrem 3:2, avšak jak napovídá i výsledek, výkon nijak oslnivý nebyl. Spousta chyb zejména v obranné fázi by mohla tým trenéra Davídka hned v dalším utkání s Dobřany stát dobrý výsledek. Tradiční soupeř Keltů zajíždí do Berouna už tuto neděli a úvodní vhazování je naplánováno na 15:00.

  (Pokračování textu…)

Martin Davídek ml. : „Fanoušci jsou vždy to, co vás žene kupředu“

Po dlouhém vyjednávání mezi SK Kelti 2008 a HBC Plzeň se konečně podařilo dojednat střídavý start Martina Davídka juniora. Do berounského týmu tak přichází hráč světového kalibru. Syn trenéra „A“ týmu by měl přinést zkušenosti z reprezentačních výběrů U18 a U20, se kterými získal druhé a třetí místo na Mistrovství světa.

(Pokračování textu…)

„Sezona bude dlouhá a náročná, přesto věřím, že v ní uspějeme,“ prohlašuje trenér Davídek!

Nová sezona se kvapem blíží. „A“ tým po dlouhém spánku a řadě jednání má konečně co zveřejnit. A není toho málo. Posuďte sami. Finalizovaný model 1. ligy, nově o šestnácti účastnících, změny ve vedení týmu, navýšení počtu tréninků, příchody hráčů, zapojení dalších mladíků do letní přípravy… Ale popořadě…

 

(Pokračování textu…)

Jakub Bureš: „Rivalita je na hřišti vždycky“

Jakub Bureš naskočil do přípravy na sezonu 2016/2017 v dresu HC Kert Park Praha a v týmu už zůstal až do získání titulu mistra ČR. Jak probíhaly oslavy a jak vidí své další pokračování v Keltech? To a mnohem více se dozvíte v rozhovoru s tímhle borcem, který za Kelty bude hrát vždy, když to bude možné.

 

 

 

 

 

 

(Pokračování textu…)