Na závěr podzimu výprask ve Svítkově!

V hodně okleštěné sestavě vyrazili Kelti k poslednímu zápasu podzimní části do Pardubic s cílem pokusit se domácí potrápit a zabojovat o další důležité body. Totální kolaps v úvodu utkání však vzal hostům veškeré naděje na bodový zisk, a tak se vrací z východních Čech s prázdnou. Porážka na závěr sezony tým z Berouna posadila zpět mimo postupové příčky. Před jarní částí mají Kelti dvoubodovou ztrátu na poslední postupové místo, na druhou stranu ani přímé sestupové pozice nejsou daleko! Na jaře mají Kelti v šesti utkáních základní části rozhodně o co hrát!

 

(Pokračování textu…)

Zápas s Plzní v režii Laška!

Klíčové utkání podzimu? Po nepovedeném úvodu sezony, kdy se Kelti protrápili výsledkovou krizí, se do plzeňských Štruncových sadů vydal „A“ tým s jasným cílem – získat tři body s týmem Plzeň – Litice, „utrhnout“ se posledním dvěma celkům tabulky a udržet se ve hře pro jarní boje o play-off. Cíl se podařilo naplnit beze zbytku. Soupeř byl sice herně na koni, Kelti mu pomáhali seč mohli, brankář Lašek byl ale naprosto bezchybný. Právě jeho výkon byl základem úspěchu. Kelti si připsali veledůležité tři body a okupují průběžné dvanácté místo tabulky. Tedy to poslední postupové…

   (Pokračování textu…)

Přeloučský Jestřáb nesestřelen!

„A“ tým Keltů čekalo o víkendu jediné utkání, poslední domácí v podzimní části. Keltům se však nepodařilo navázat na výkony z přelomu října a listopadu a nemastným – neslaným výkonem doslova darovali tříbodovou výhru soupeři z Přelouče. Keltům nezbývá než v posledních dvou letošních zápasech pořádně zabrat a přivézt body z Plzně a Pardubic.

(Pokračování textu…)

V sobotu výhra, v neděli také! Áčko opět zabralo!

Světlá chvíle letošního podzimu přichází? Nebo bude mít výkonnostní vzestup Keltů jepičí život? O víkendu měli Kelti na programu dvě přetěžká utkání se soupeři, s nimiž ještě nikdy nebodovali. Ani se neutkali na domácí půdě. V zápase s Opavou i Poličkou byli mírně lepším týmem a celkový „bodosběr“ se zastavil na číslici pět. Kelti porazili Opavu 4:3, s Poličkou brali „jen“ dva body, když jim utekl závěr utkání a soupeř v koncovce srovnal. Před posledními třemi utkání podzimu můžou být především podané výkony živou vodou pro tým, který prozatím jen paběrkoval! A brány play-off, kam postupuje dvanáct celků, se opět otevřely.

(Pokračování textu…)

Záblesk lepších časů? Bodový import ze Strašecí!

Po jihočeském výletu čekala na Kelty další cesta, tentokráte však mnohem kratší, do nedalekého Nového Strašecí. Ani jeden z týmů nezastihla letošní sezóna v oslnivé formě, přesto měli možnost vidět diváci pohledný hokejbal s množstvím šancí na obou stranách. Kelti se prezentovali velice solidním kolektivním výkonem, dařilo se jim proměňovat brankové příležitosti, což nakonec vedlo k vítězství v poměru 5:1.

(Pokračování textu…)