Kelti vstupují do další sezony s rekordním počtem mládežnických týmů i hráčů!

Leckdo si klade otázku, kde se to může zastavit. Přejme si, aby zájem o hokejbal na Berounsku ještě nějaký čas vydržel a nastartovaný boom pokračoval A to přestože hřiště v Hlinkách praská ve švech! Do sezony 2017/18 totiž Kelti vstupují s dalším týmem navíc a v celkem šesti kategoriích do tréninků v září nastoupí téměř 120 hráčů a hráček. Jak bude vypadat finální složení týmů a obsazení funkcionářských postů? To je rozhodně zajímavá otázka, nad kterou Kelti po skončení loňského ročníku hodně dumali! V létě proběhla škatulata a hráči se dočkají řady, někdy překvapivých, změn.

(Pokračování textu…)

Matěj Taufer před finálovým turnajem: „Mít malé cíle není dobré!“

Už tento pátek startuje Mistrovství ČR starších žáků! Nutno podotknout, že po nepříliš zdařilém ročníku „A“ týmu a chabých výkonech mladšího dorostu přichází vrcholná akce sezony! Úspěch a zadostiučinění pro všechny, kdo se v Keltech starají o mládež a vychovávají malé naděje pro „A“ tým konečně přišel a Kelti letos na této prestižní akci nebudou chybět. A jak se na to těší ti nejdůležitější, tedy hráči starších žáků, kteří si svými výkony o postup na finálový turnaj této věkové kategorie řekli? Jako prvního jsme vyzpovídali Matěje Taufera!

(Pokračování textu…)

Hokejbal proti drogám napsal svoji osmou kapitolu. Rekordní, ale i výzva do budoucna!

Hokejbal proti drogám v Berouně? Pomalu ale jistě ze školního sportovního turnaje v Berouně stává pojem. Rekordní účast 45 školních týmů, 494 hráčů a hráček, kteří od 3. do 7. dubna v Hlinkách nastoupili, organizační tým čítající téměř 20 lidí podílejících se na zajištění akce. To jsou suchá data s pozoruhodně zajímavou omáčkou, kterou tvoří nejen organizační tým turnaje, ale i samotní učitelé a ředitelé jednotlivých škol. Bez nich by to totiž nešlo! A tak jsme vyzpovídali i samotného hlavního organizátora celé akce, Romana Nováka, který má dlouhodobě nejen tuto akci v klubu na starost.

(Pokračování textu…)

Zvedá se dorost výsledkově? Dvě výhry ze tří zápasů jsou pozitivní!

Za poslední dva víkendy absolvovali mladší dorostenci tři utkání. S Litoměřice se výhra tak nějak čekala, Stříbro bylo nakonec lepší v zakončení a z Berouna odjelo se třemi body, a Kelti si jednou spravili pachuť po těsných podzimních porážkách výhrou v posledním utkání základní části s Třemošnou. Bude se dařit nejstarší mládežnické kategorii v nadstavbové části, která začíná tento víkend? Odpověď na sebe nedá dlouho čekat.

 

(Pokračování textu…)

Volební valná hromada klubu!

Vážení členové klubu, dovolte mi, abych Vás jménem SK Kelti 2008 z.s. pozval na volební valnou hromadu našeho SK, která se uskuteční v neděli 19.3.2017 od 17 hodin v salonku Pizzerie Domino (Zborovského nábřeží 48, Beroun 3 – Závodí).

V rámci programu zrekapitulujeme činnost SK v kalendářním roce 2016 a seznámíme Vás s plány na nadcházející období. Důležitým bodem programu pak bude volba členů předsednictva a kontrolní komise.

(Pokračování textu…)