Záblesk lepších časů? Bodový import ze Strašecí!

Po jihočeském výletu čekala na Kelty další cesta, tentokráte však mnohem kratší, do nedalekého Nového Strašecí. Ani jeden z týmů nezastihla letošní sezóna v oslnivé formě, přesto měli možnost vidět diváci pohledný hokejbal s množstvím šancí na obou stranách. Kelti se prezentovali velice solidním kolektivním výkonem, dařilo se jim proměňovat brankové příležitosti, což nakonec vedlo k vítězství v poměru 5:1.

(Pokračování textu…)

Ani ročníky 2006 neslavily, zaznamenaly dvě víkendové porážky.

Nejmladší žákovské ročníky Keltů měly o víkendu napilno. Dvěma zápasy pokračoval přebor mladších žáků a hráči ročníku 2006 rozhodně neměly na růžích ustláno. V sobotu zajížděli hráči do Čimic a za svůj výkon rozhodně pochvalu od trenérů nedostali. Porážka od Rebelů v poměru 5:1, a především podaný výkon, se hodnotit příliš pozitivně nedaly. V neděli se v Berouně Kelti představili proti Hostivaři. Nevstřelili branku, soupeř byl o poznání přesnější v zakončení, a utkání se skončilo výsledkem 0:6.

(Pokračování textu…)

Minipřípravka postavila v pražských Čimicích dva týmy!

Hned se dvěma týmy odjeli v neděli 24. září Kelti na domovské hřiště Rebelů, kde se uskutečnil úvodní turnaj minipřípravek v této sezóně. Trenéři nejmenší kategorie rozhodli o nasazení dvou týmů hned pro první turnaj a rozhodnutí se v konečném účtování ukázalo jako výborné. Bílí i modří Kelti předvedli bojovné výkony a výprava byla více než podařená. Posuďte sami…

(Pokračování textu…)

Kelti Brno nepřehráli. Od Špilberku bez bodu.

Na otočku do Brna. Kdo by se tam nechtěl podívat. “A” tým měl šanci uplynulou neděli, kdy se na hřišti místních Buldoků odehrál zápas, ve kterém Kelti tahali za kratší konec provazu. Sice dokázali utkání, které se po dvou třetinách jevilo jako ztracené, zdramatizovat, ale dvě branky na tři góly domácích nestačily. Z moravské metropole Kelti odjeli s prázdnou a o následujícím víkendu mají před sebou těžký dvojboj v Opavě a Karviné,

(Pokračování textu…)

Kelti vstupují do další sezony s rekordním počtem mládežnických týmů i hráčů!

Leckdo si klade otázku, kde se to může zastavit. Přejme si, aby zájem o hokejbal na Berounsku ještě nějaký čas vydržel a nastartovaný boom pokračoval A to přestože hřiště v Hlinkách praská ve švech! Do sezony 2017/18 totiž Kelti vstupují s dalším týmem navíc a v celkem šesti kategoriích do tréninků v září nastoupí téměř 120 hráčů a hráček. Jak bude vypadat finální složení týmů a obsazení funkcionářských postů? To je rozhodně zajímavá otázka, nad kterou Kelti po skončení loňského ročníku hodně dumali! V létě proběhla škatulata a hráči se dočkají řady, někdy překvapivých, změn.

(Pokračování textu…)