Přípravka naposledy v sezoně. Ročníkové týmy = rozdílné výsledky.

Tým přípravky vyrazil k poslednímu turnajovému dostaveníčku ke kladenskému zimnímu stadionu. Týmy byly rozděleny ročníkově a přivezly z Kladna opačné výsledky. Zatímco zkušení hráči patřící k modrému celku válcovali jednoho soupeře za druhým, ti mladší procházeli turnajem spíše s opačnými pocity. Ale tak to bývá a v další sezoně převezmou zcela jistě žezlo těch zkušenějších právě oni. Přípravka v celé sezoně absolvovala maximální možný počet hracích dní, ve všech nasazovala dva celky a kluci si sezonu jednoduše užili. A to by i předsezónní cíl!

Modrý celek hodnotil trenér Jirka Hrachovina:

„Modří Kelti sehráli čtyři zápasy a ve všech  zápasech dokázali zvítězit. V zápasech s bílým Kladnem a Hostivaří „B“ si kluci došli pro snadné výhry 6:1 a 15:2, když soupeři nekladli víceméně žádný odpor. Zápasy s modrým i bílým SK Rebel skončili výhrou 4:1, respektive 6:2. Zde se výhry už tak snadno nerodily, když Kelti chvílemi přestávali hrát dozadu a někdy zbytečně pouštěli soupeře do hry. Tým modrých nastoupil s hráči, kteří tuto sezonu hráli v kategorii mladších žáků či ji budou hrát v sezoně následující a na výkonech to bylo rozhodně poznat.“
Sestava modrého týmu: Matěj Hrachovina, Jiří Staněk, Jakub Urban, Ondřej Tkadlec, Ondřej Černý, Martin Hipča, Jakub Chromek.

Bílý tým a jeho vystoupení okomentoval Jan Mašek:

Bílý tým přípravky složený především z hráčů ročníku 2008 se v sobotu 23. června zúčastnil posledního turnaje letošní sezóny na Kladně, kde sehrál postupně čtyři zápasy. V prvním zápase se Kelti utkali s domácím modrým týmem Kladna a i přes slibný začátek a vyrovnanou první třetinu z toho na konec byla porážka v poměru 2:6. Druhým soupeřem bílého týmu byli hráči HBC Hostivař a i v tomto zápase utrpěli Kelti bohužel zaslouženou porážku v poměru 3:6. Posledním soupeřem ve skupině byl vedoucí tým modré skupiny tým SK Rebel Praha. I zde byl zápas překvapivě v první třetině vyrovnaný, ale od druhé třetiny se začala ukazovat převaha týmu z Prahy. Hlavně díky mnoha hrubým chybám v obraném pásmu se ze zápasu stala jednoznačná záležitost a Kelti prohráli v poměru 0:7. Celý turnaj bílý tým zakončil zápasem s posledním celkem druhé skupiny s týmem HBC Hostivař B. Tento zápas sliboval naději, že by hráči bílého týmu mohli v posledním zápasu sezóny uspět a končit sezónu přeci jenom vítězstvím. Začátek zápasu vypadal slibně a Kelti první třetinu vyhráli v poměru 2:1. Bohužel ve druhé třetině si rady trenérů o poctivé defenzivě moc hráčů k srdci nevzalo a ze zápasu se stala přestřelka, která skončila porážkou 5:9 v neprospěch berounského celku. Na celém turnaji nezískal bílý tým ani bod a bohužel ani předvedenou hrou se příliš ostatním týmům nemohl rovnat. V příští sezóně bude na trenérském týmu ležet velký díl práce, aby výsledky tohoto ročníku byly lepší.“

Sestava bílého týmu: Matěj Vicka, Dominik Mašek, David Černý, Marek Rýdl, Adam Dejdar, Ondřej Štanc, Adam Endrle, Lukáš Maňásek, Matyáš Lhotka