Šesté místo po porážce s Dobřany.

Utkání o 5. místo, tedy závěrečný zápas sezony, Kelti nezvládli. Týmu trenéra Fortuníka došly ve třetí třetině fyzické i psychické síly, když Snack Dobřany hned v první minutě třetí periody vstřelil rychlé dvě branky. Starší žáci tak končí sezonu na 6. příčce celorepublikového pelotonu. I takový výsledek není pro berounský klub zklamáním. Vždyť hráči dokázali na finálovém turnaji sehrát čtyři vyrovnaná klání a patří mezi top týmy v České republice!

Úvodní oťukávání, ve kterém byli mírně aktivnější berounští, ukončil Dvořák, který našel skulinu v Brtníkových chráničích. Další šanci ale dobře hrající Kelti nevyužili a dlouhou dobu odolávali náporu soupeře díky pozorné a jednoduché hře ve středním pásmu. Bohužel soupeři doslova darovali vedení a výhodu ve 14.minutě. Po zbytečném faulu Patery mířil přesně do růžku Humlovy branky Krejčí. Vzápětí následovala chyba ve středním pásmu, nahození Krejčího a dorážka Rejdy, která obrátila stav a morální výhodu.

Ve druhé třetině byli Kelti na hřišti horším týmem. Dobřany měly lepší pohyb, jenže obrana a brankář Huml pracovali spolehlivě. Když navíc v čase 22:16 překvapil Brtníka od modré Taufer, zdálo se, že se Kelti vzpamatují. Jenže nahození od mantinelu proklouzlo za překvapeného Humla a Dobřany opět vedly. Kelti se i tak dostali k vyrovnání. Vyhozený míček po vhazování v obranném pásmu, doběhl Patera a jednou rukou jej sklepl mezi Brtníkovy betony. Po dvou třetinách mohli být Kelti spokojenější, výsledek 3:3 neodpovídal celkovému obrazu hry.

Tristní vstup do třetí třetiny prakticky ukončil naděje Keltů na páté místo. Čistě prohraná bully a přesná rána Matouška načala mizernou první minutu, o 16.vteřin později dělovka Rejdy našla svoje místo v brance a Kelti prohrávali o dvě branky. Morálních sil na zvrat už Keltům mnoho nezbylo. Dobřany hrály především v útočném pásmu Keltů, pozorně bránily a přestože se Kelti objevili v několika šancích zavánějících brankou, míček za Brtníka neprošel.

Když pět minut před koncem překvapil Günthera od půlky Jan Brtník, bylo rozhodnuto. Kelti museli před svým sokem z Dobřan sklopit hlavy a odešli poraženi 3:6

SK Kelti vs. TJ Snack Dobřany 3:6 (1:2, 2:1, 0:3)

Branky a nahrávky Keltů: 5:01  Dvořák (Krbec) – 1:0,  22:16  Taufer – 2:2,  28:58  Patera (Krbec) – 3:3

Vyloučení: 1:1, Přesilovky: 1:1,  Využití: 0:1, V oslabení: 0:0, Střely na branku: 27:15

Sestava SK Kelti: Lukáš Huml (od 32. minuty Jakub Günther) – David Tušl, Michal Valach, Radek Suk, Vít Kolovrat, Martin Špeta, Vojtěch Dejdar – Antonín Patera,  Marek Krbec, Kryštof Preisler, Vojtěch Duda, Lukáš Horel, Jakub Dvořák, Václav Patzenhauer, Matěj Taufer, Martin Maršoun