Kelti vstupují do další sezony s rekordním počtem mládežnických týmů i hráčů!

Leckdo si klade otázku, kde se to může zastavit. Přejme si, aby zájem o hokejbal na Berounsku ještě nějaký čas vydržel a nastartovaný boom pokračoval A to přestože hřiště v Hlinkách praská ve švech! Do sezony 2017/18 totiž Kelti vstupují s dalším týmem navíc a v celkem šesti kategoriích do tréninků v září nastoupí téměř 120 hráčů a hráček. Jak bude vypadat finální složení týmů a obsazení funkcionářských postů? To je rozhodně zajímavá otázka, nad kterou Kelti po skončení loňského ročníku hodně dumali! V létě proběhla škatulata a hráči se dočkají řady, někdy překvapivých, změn.

(Pokračování textu…)

Karolína Kosinová: „Léto si snažím užívat, jak jen to jde.“


Mistryně světa? Hokejistka, hokejbalistka, Keltka a Fretka? To vše Karolína Kosinová během sezóny zvládá. Tato mladá žena, která letos vyhrála na Mistrovství světa v hokejbale v Pardubicích se rozpovídala pro naše redaktory a vznikl z toho dlouhý rozhovor!

(Pokračování textu…)

Představení fretčí frakce SK Kelti 2008 v Milevsku se povedlo minimálně na „dvojku“!

Po opětovném trápení během celé sezóny s počtem hráček na turnajích a ve hře (protože „není natrénováno“), si holky spravily chuť v Milevsku na finálovém turnaji v polovině května. Pod taktovkou Karla Hromase a „vodonošem“ Míšou Šmatlákovou se představily i s lazary v týmu a předvedly boj o body zejména svou houževnatostí a nadšením pro tento sport. Nakonec v ročníku 2016/2017 obsadily 7., tedy předposlední, místo, ale i to cítí ve velké konkurenci sportovních týmů jako úspěch.

(Pokračování textu…)

Valná hromada zvolila rozšířené předsednictvo

Letošní volební valná hromada SK Kelti 2008 z.s. mimo jiné rozhodla o rozšíření počtu členů předsednictva klubu. Tento krok je logickou reakcí na trvalý trend růstu členské základny a s tím související množství úkolů, které s sebou zajištění chodu klubu přináší. Kdo byl tedy na valné hromadě zvolen? Jaké jsou odpovědnosti jednotlivých členů předsednictva? Krátké představení jeho členů v abecedním pořadí naleznete v článku níže…

(Pokračování textu…)

Volební valná hromada klubu!

Vážení členové klubu, dovolte mi, abych Vás jménem SK Kelti 2008 z.s. pozval na volební valnou hromadu našeho SK, která se uskuteční v neděli 19.3.2017 od 17 hodin v salonku Pizzerie Domino (Zborovského nábřeží 48, Beroun 3 – Závodí).

V rámci programu zrekapitulujeme činnost SK v kalendářním roce 2016 a seznámíme Vás s plány na nadcházející období. Důležitým bodem programu pak bude volba členů předsednictva a kontrolní komise.

(Pokračování textu…)