post

Dorost na Kladně vybojoval bod za prohru v prodloužení.

Do soutěže vstoupil i dorostenecký tým Keltů, který by v této sezoně rozhodně neměl hrát v extralize druhé housle. Na úvod jej čekal kladenský ALPIQ, navíc na domácí půdě. Kelti sice v utkání vedli o dvě branky, houževnatý domácí celek ale dokázal v závěru utkání vyrovnat a nakonec uzmul bod navíc v prodloužení. Začátek extraligy tak dorostu úplně nevyšel, ale tým trenérů Fortuníka a Davídka má před sebou dalších 26 utkání základní části!

 

HBC ALPIQ KLADNO vs. SK KELTI 2008 3:2pp (0:0, 1:2,1:0)

 

Komentář k zápasu s Kladnem trenéra M. Fortuníka: “Těžký soupeř na začátek sezony a vyrovnaný zápas z obou dvou stran! Sportovní štěstí se protentokrát přiklonilo na stranu domácích. Vzhledem k naším častým nepřesnostem a chybám máme v tréninku na čem pracovat, protože letos očekáváme hodně vyrovnané zápasy ze všemi soupeři.”

 

Branky a nahrávky Keltů: 16:50 Suk (Krbec), 20:42 Krbec (Patzenhauer)

 

Sestava Keltů: Jakub Günther – Lukáš Huml, Martin Špeta, Matěj Taufer, Václav Patzenhauer, Vít Kolovrat, Martin Maršoun, David Tušl, Radek Suk, Martin Frolík, Antonín Patera, Marek Krbec, Barbora Kondrátová, Lukáš Huml, Patrik Fišer, Filip Endrle,   Jan Chromek, Adam Janošek