Starší žáci s Kladnem nebodovali.

V posledním utkání Letního poháru přivítali Kelti B” soupeře z nejsilnějších – HBC Kladno. Protože tento duel mohl hodně zamíchat s konečným umístěním týmů v tabulce, očekávalo se bojovné utkání. To nakonec těsně vyhrálo Kladno a připsalo si důležitou výhru, která znamenala vítězství v soutěži. Ani jeden z týmů Keltů ale určitě v náhradní soutěži nezklamal!

V první třetině Kladno dokazovalo své kvality a zle dotíralo na branku Keltů. Domácí bojovali, ale hodně situací řešil až gólman Koudela. Hráči z Berouna sami na kladenskou branku vystřelili pouze 2x a v závěru třetiny navíc inkasovali.

Ve druhé třetině se Kelti trochu osmělili, ale scénář byl podobný. Stále tahali za kratší konec, ale Koudela ve druhé třetině čisté konto udržel. Do posledního dějství se šlo za překvapivě vyrovnaného stavu.

Když se ve třetí třetině Keltům,  s ohromným nasazením, podařilo srovnat hru, bohužel inkasovali podruhé. Jedelský využil svých fyzických předností a s trochou štěstí skoroval. Trenéři v polovině třetiny stáhli sestavu na dvě řady a výsledkem byla mírná územní převaha, které chybělo to hlavní – šance. V závěru pak překvapil kladenského brankáře střelou z dálky Jakub Havel, který snížil na konečných 1:2, ale to bylo ze strany Keltů vše. Soupeř si již výhru pohlídal a Kelty do většího tlaku nepustil.

Komentář trenéra O. Baleky:Kladno přijelo bojovat o celkové prvenství a o hubenou výhru 1:2 se muselo strachovat do poslední vteřiny. Kelti od poloviny zápasu srovnali krok a nebyli daleko k vytoužené remíze. Nutno říci, že všichni dnes zaslouží obrovské uznání. Když prohrát, tak po boji . A to k libosti domácích fanoušků dnes předvedli. Po zápase jsme mohli být na všechny hráče patřičně hrdí, protože někteří podali výkon, i vzhledem k neutuchajícímu horku, na hranici svých možností.”

Branky Keltů: Jakub Havel 2:1

Sestava Keltů: Ondřej Koudela (Jiří Staněk)– Rostislav Tvaroch, Adam Váca, Ondřej Tkadlec,  Adam Krutina, Matyáš Stolejda – Jakub Kadeřábek, Vojta Šlechta, Jakub Havel, Tomáš Beneš, Ondřej Černý, Patrik Netuka, Štěpán Babka, Terezie Vaculíková, Adam Dejdar