Áčko na závěr deklasovalo Defekt Třebíz

Poslední utkání podzimní části odehráli Kelti v domácím prostředí. Nutno podotknout, že to byl zápas se vší parádou. Kelti si se zkušenějším soupeřem nedělali žádnou hlavu a hostující Třebízi dokázali nastřílet jedenáct branek. Jelikož tým od Slaného skóroval “jen” čtyřikrát, brankově bohaté utkání skončilo jasnou výhrou Keltů.

SK Kelti vs. Defekt Třebíz 11:4 (2:0, 4:1, 5:3)

V první třetině se čekalo na gól poměrně dlouho. Až v 10. minutě se jako první domácí hráč prosadil Jirka Hrabár a když následně, po krásné individuální akci, našel úplně osamoceného Matěje Taufera, byl stav 2:0. Třebíz ovšem nebyla jednoduchý soupeř, vytvořila si dost šancí, ale díky dobrým zákrokům Jakuba Günthera mohli být domácí po první třetině relativně v klidu.

Ve druhé třetině se ovšem konečně rozjela mašina a začala střílet góly jak na jedoucím páse. Když ve 21. minutě zápase dokonal svůj hattrick výborně hrající Hrabár, byl stav už 6:1. Zajímavá situace vznikla poté, co se domácí Baleka střetl s rozhodčím, a po výměně názorů musel předčasně do sprch.

Třetí třetina byla ve znamení gólů na obou stranách. Berounští totiž často nechávali skuliny ve své obraně a tak se Defektu podařilo tři góly vstřelit. Naštěstí nic víc nepřidali a střelecký apetit Keltů nebral konce. Druhý hattrick přidal v zápase i talentovaný Matěj Taufer a nakonec Kelti zvítězili 11:4.

Komentář trenéra D. Matyse: “Dnešní zápas ukázal, že naše hra se na konci podzimu zlepšuje zápas od zápasu, možná i trošku škoda, že nám začala zimní přestávka, ale věřím že na jaře na tyto výkony navážeme. Děkuju klukům za bojovnost a předvedenou hru v podzimní části.”

Sestava: J. Günther (P. Lašek) – J. Bureš, J. Hrabár, V. Kolovrat, M. Maršoun, T. Bartolen, J. Ficnar – O. Beneš, A. Patera, M. Taufer, V. Urban, O. Baleka, V. Patzenhauer, M. Kohout, J. Krásl, O. Knotek

Autor: Daniel Matys