Junioři - zápasy 29. 9. 2022

Juniroka doma porazila Hostivař

Junioři přivítali na Den české státnosti na domácí půdě Hostivař. Kelti předvedli už skoro tradičně ospalý úvod. Koudela v bráně měl tak spoustu práce, kterou ovšem odváděl bezchybně a držel tak Kelty ve hře. Domácí se dostali do hry přesilovkou pět na tři. Tu dokázal využít Maršoun, když na něj po krásné přihrávce Horela zívala prázdná brána. Po zbytek zápasu se hrál vyrovnaný hokejbal. Kelti byli ovšem o kousek lepší a zaslouženě vyhráli 3:2.

číst více
Ženy - zápasy 29. 9. 2022

Ženám se úvodní ligové kolo výsledkově nepovedlo

Fretky odehrály první kolo Ligy žen na domácím hřišti, kde uvítaly dva nové celky - Panthers Kadaň a svitavské Sršně. V prvním duelu vyzvaly první jmenovaný tým, který od přátelského zápasu z poloviny září posílil. Kapitánku Lédlovou doplnila Barbora Patočková v útoku a Karolína Kosinová v obraně. Fretky toto trio bohužel nezvládaly hlídat a s Kadaní prohrály jasně 2:6. Výkon v druhém zápase byl už o poznání lepší. Ženy dokonce šly do vedení po trefě Šlemarové, která přišla 24 vteřin po úvodní buly. Vedení však neudržely a Svitavám nakonec podlehly o gól 1:2.

číst více
A-tým - zápasy 29. 9. 2022

Áčko přešlo první kolo Českého poháru bez většího problému

Opět po roce se A-tým účastní Českého poháru, což je soutěž, kde nastupují seniorské týmy napříč ligami. V prvním kole byla Áčku vylosována Plzeň “C”. Berounští se tak podruhé během čtyř dnů vydali do plzeňské haly, tentokrát však přivezli lehce omlazenou sestavu. Beroun se dostal do vedení hned v prvním střídání a už ho nepustil, i přes to měl brankář Günther spoustu práce. Nicméně Kelti vyhráli 6:3 a postoupili do dalšího kola.

číst více
Mladší žáci - zápasy 27. 9. 2022

Mladší žáci z prvního turnaje sezony přivezli dvě vítězství

Výběr mladších žáků odstartoval novou sezonu na jedničku. I přes absenci třech klíčových hráčů dokázal zvítězit za tři body v obou zápasech. Nejdřív se Kelti utkali s domácím Kladnem, se kterým, i přestože zaostávali ve střelbě, urvali těsnou výhru 3:2. Následující zápas byl už o poznání jednoznačnější - Kelti dobře pokryli útočné výpady soupeře ze severozápadních Čech, dokonce skórovali v početní nevýhodě a pohodově zvítězili 7:2.

číst více
Junioři - zápasy 25. 9. 2022

Juniorka se trápila s Kovem

Juniory čekalo v sobotu pražské Kovo, se kterým se jim v minulé sezóně moc nedařilo a i tentokrát to byl vyrovnaný zápas. Kelti byli ospalí a chyběl jim zápal do hry, i přes to se dostali do vedení. Kovo dokázalo vyrovnat, když využilo přesilovku střelou od modré. Poté přišlo mírné zlepšení ze strany Keltů a s ním i góly. Berounští nakonec dokázali vyhrát 5:1.

číst více
Starší žáci A - zápasy 25. 9. 2022

Starší žáči A podlehli Rebelu

Starší žáci A odehráli v sobotu velmi vyrovnaný zápas s Rebelem Praha. Brzdila je především přesnost v koncovce. Zápas nakonec rozhodl jediný gól, který padl z hokejek domácích. Kelti tak s Rebelem padli 0:1.

číst více