Přáteláky a turnaje 27. 1. 2023

Starší žáci odehráli v rámci zimní přípravy zápas s Plzní

I starší žáci nezahálí a v pátek odpoledne se vydali za přípravným zápasem až do plzeňské haly. Tým byl kombinovaný z obou celků, které nastupují v lize starších žáků pod hlavičkou Keltů. Zápas nabídl hned čtrnáct branek, což zajisté potěšilo nejednoho nezaujatého diváka. Konečný výsledek 8:6 pro Plzeň není důležitý. Předvedená hra naopak jistě trenérům leccos napoví.

HBC Plzeň - SK Kelti 2008 - 8:6

Komentář trenéra Ondřeje Baleky:

"V rámci zimní přípravy jsme dostali možnost zahrát si s týmem Plzně v jejich malebné hale. I díky nemocem, a četným omluvenkám z důvodu lyžařského výcviku jsme měli k dispozici třináct hráčů a dva brankáře. V týmu nastoupili i dva mladší žáci. Zápas se hrál netradičně třikrát patnáct minut a poslední čtvrtina byla desetiminutová. Až na první třetinu, kde nám svým pohybem dělali domácí velké problémy a my si nebyli schopni přebírat hráče, se hra začala vyrovnávat. Celkově výkon mix týmu Keltů A a B měl vzestupnou tendenci a hrál se hokejbal ve svižném tempu. Domácí v zápase zvítězili v poměru 8:6, ale z předvedené hry měl celý realizační tým dobrý pocit."

Sestava Keltů:

Mašek, Kajer - Buroň, Biskup, Smejkal, Boldi, Šlechta - Hasa, Černý, Svoboda, Lhotka M., Lhotka Š., Holovský, Pachner, Fučík