post

Dívčí legie úřadovala na Lužinách

Turnajová série přípravek bývá obohacována přítomností dívčího týmu Fretek pravidelně. V této sezoně se trenérkám podařilo postavit tým na “velké hřiště” a hru 5+1 už v podzimní části a vystoupení čistě dívčího celku nebylo rozhodně špatné!

 

 

Ke kormidlu se na Lužinách postavilo rovněž dravé mládí. Trenérský tandem Karolína Kosinová – Nikola Šlemarová se měl co ohánět, aby své Fretičky ukočíroval, ale i tento “experiment” se zdařil na jedničku. Dívky sice všechna utkání prohrály, jenže zkušenějším klukům nic zadarmo nedaly!

 

Turnaj zhodnotila trenérka Karolína Kosinová:

“Náš Fretčí tým přijel na Lužiny poměřit své síly s ostatními celky, tentokrát na turnaji 5 + 1. Holky si hokejbal užívaly od prvního střídání až do toho posledního. Do všech zápasů se doslova vřítily s obrovským zápalem, plné energie a ostatní týmy svoji předvedenou hrou zaskočily.

 

Bojovaly a klukům nedaly nic zadarmo. Bohužel se nám nevyhnuly ani menší výpadky a to především ve druhých třetinách, kdy jsme inkasovaly nejvíce gólů. Samy jsme měly několik příležitostí skórovat, ovšem zklamalo nás zakončení. Obrovská euforie vypukla 7 vteřin před koncem posledního zápasu proti domácímu týmu HC Kert Park Praha, kdy jsme konečně vsítily branku.

 

Z mého pohledu se nám i přes nepříznivé výsledky turnaj velice vydařil. Musím holky za jejich sobotní vystoupení opravdu pochválit. Navíc naše nové hráčky se velice rychle adaptovaly a to i díky pomoci těch zkušenějších. Tým fungoval přesně tak, jak by měl. Tak hurá vstříc novým výzvám, zápasům a turnajům!”

 

Sestava Fretek: Kateřina Koudelová – Natálie Faitová, Jana Staňková, Natálie Tršová, Natálie Frýdlová, Eliška Hloušková, Viktorie Kroupová, Sára Makovská, Josefa Bilasová, Adriana Krutinová,  Natálie Kubišová, Adriana Rezková, Kateřina Škorpilová, Nikola Houdková