Divokou jízdou začala sezona také pro B tým

foto-mcaDíky termínovým rošádám začala nová sezona pro keltí rezervu až třetí zářijový víkend. Hráči od Berounky odcestovali za svým premiérovým utkáním do Kladna, kde na ně čekal nevyzpytatelný Falcon Kročehlavy. Počáteční nerozehranost byla v úvodu patrná na obou stranách, Kelti navíc zpočátku viditelně bojovali i s nekvalitním povrchem v podobě dosluhujícího „sítenského“ asfaltu.

SK HBC Falcon Kročehlavy vs. SK Kelti 2008 – 3:5 (1:0,2:0,0:5)

Úvodní třetina přinesla jen trefu kladenského Fabingera, nicméně Kelty bohužel obdržená branka neprobrala a ve druhé třetině dokázali inkasovat ještě dvakrát a zkomplikovali si tak cestu za svým prvním vítězstvím v této sezoně.

Třetí třetina ale přinesla obrat, ke kterému zavelel Jirka Černý (2+1) dvěma slepenými góly během 9-ti vteřin!! Zřejmě rozhodující okamžik zápasu přišel o minutu později, kdy hráč Falconu Kozina dostal trest 5+OK za nesmyslný faul a Kelti pak dokázali během 5-ti minutové přesilovky nejen vyrovnat, ale i otočit skóre ve svůj prospěch – po jednom zásahu si připsali Jan Mičko alias Míca (2+0) a Marek Podráský (1+2). Vítěznou pojistku v závěru ještě přidal opět Míca a konečnou výhru 5:3 mohou Kelti , i s ohledem na vývoji utkání, určitě považovat za úspěch.

Branky a nahrávky

09:27 Fabinger Jan (Sýkora Tomáš, Nevařil Pavel), 16:03 Trupl Pavel , 26:53 Kopecký Jiří (Kozina Jakub) , 32:02 Černý Jiří (Manda Radek, Podráský Marek), 32:11 Černý Jiří (Podráský Marek) , 33:35 Mičko Jan, 36:07 Podráský Marek (Černý Jiří, Fortuník Miroslav), 39:58 Mičko Jan