post

Dorost proti silné Boleslavi bojoval, ale nebodoval

Velmi těžké utkání proti silné Mladé Boleslavi sehráli dorostenci Keltů v sobotu odpoledne. Tým z města automobilů byl favoritem, početná sestava vyšperkovaná několika hokejisty budila respekt. Kelti se na utkání dobře vyspali a dlouho drželi naději na bodový zisk, když dokázali poctivě bránit a podnikali smrtící protiútoky. Tygři nakonec brali všechny body, zadarmo to ale nebylo a na výhru 5:3 se hodně nadřeli!

Trenér Fortuník k utkání řekl: “Zápas se mi hodnotí se smíšenými pocity. Sestava pro utkání v Mladé Boleslavi se nerodila vůbec jednoduše, to je potřeba zmínit. Děkuji za pomoc dvěma starším žákům a Karolíně, kteří měli v tu dobu za sebou už dvě utkání ve své kategorii. Jinak jsme odcestovali na utkání v sedmi lidech. Na druhou stranu musím všechny hráče pochválit za bojovnost a nasazení do hry. I když to na výhru nestačilo, máme se od čeho odrazit. Příští týden cestujeme opět k venkovnímu utkání do Ústí nad Labem, pojeďte nás podpořit!

HBC TYGŘI MLADÁ BOLESLAV vs. SK KELTI   5:3 (0:0, 3:2, 2:1)

Sestava Keltů: Jakub Günther – Lukáš Huml,  Jan Krásl,  Martin Špeta, Antonín Patera, Matěj Taufer, Jan Kolář, Václav Patzenhauer , Vít Kolovrat, Karolína Kosinová, Marek Krbec
Branky a nahrávky Keltů:  22:51 Patzenhauer (Krásl),  28:58 Krbec ,  39:00 Patera (Krásl)