post

Dorost v odvětě Plzni vzdoroval. A vydoloval bod!

V závěrečném utkání podzimní části čekal dorostence Keltů těžký soupeř – HBC Plzeň. A opět na půdě soupeře, kde na konci září schytali Kelti největší debakl sezony. K odvetě ale tým z Berouna přijel protentokrát lépe připraven a v dramatické koncovce vybojoval bod! 

 

HBC Plzeň vs. SK Kelti 5:4pp (1:1, 1:2, 2:1)

Komentář trenéra M. Davídka k zápasu: Do utkání jsme nastupovali s odhodláním nedopustit blamáž z posledního vzájemného utkání. Bohužel jsme opět inkasovali první branku. Dost nešťastně, hned v úvodu zápasu. Hráli jsme pod velkým tlakem, ale podařilo se nám vyrovnat. Tato branka jakoby poznamenala další průběh. Plzeň tlačila, ale obětavá hra Keltů a dobrý výkon brankáře Kupce nedovolila Plzni odskočit více jak o jeden gól. Přetahovaná trvala do stavu 3:3. Naše góly byly výstavní, vždy do šibenice z rychlých a smrtících výpadů. Bohužel necelou minutu před koncem jsme vyrobili hrubou chybu, Plzeň navýšila svůj náskok na 4:3 a radost domácích neznala mezí. Vzali jsme si “time-out” a za hry odvolali gólmana. Martin Maršoun svojí výstavní druhou brankou do šibenice vyrovnal 20 sekund před závěrečnou sirénou na 4:4. V prodloužení si vítězství vzala Plzeň. Na závěr podzimní části jsme absolvovali dvě těžká krásná utkání s Kladnem a Plzní, která jsou příslibem pro jarní boje o finálový turnaj MČR.”

 

Branky a nahrávky Keltů:  3:07 Chromek (Jizba, Maršoun) – 1:1,  24:48  Maršoun (PP) – 2:2,  29:35  Jizba (Maršoun) – 2:3,  44:35  Maršoun (Frolík) – 4:4

Střely na branku:  44:21,  Vyloučení: 2:3,  Využití: 0:1,  V oslabení: 0:0

 

Sestava Keltů: M. Kupec (J. Titel) – M. Frolík, J. Havel, A. Janošek, F. Rosický, J. Chromek, M. Jizba. M. Kadlčík, D. Krbec, M. Kupec, M. Maršoun, J. Němčík, V. Šlechta, A. Váca, M. Šmatláková

 

 

Hodnocení podzimní části trenérem M. Davídkem:Po odchodu základu sestavy bronzových medailistů z z loňské sezony jsme zahajovali ročník hodně v očekávání, jak se nově příchozí žáci adaptují mezi dorostence. Začátek soutěže byl trochu rozpačitý, první zápasy jsme hodně chybovali, výkony byly trochu jako na houpačce, ale postupně si hráči sedali a poslední zápasy již byly lepší. Zlepšila se hra dozadu a co je hlavní, nechyběla nám odvaha, nasazení a bojovnost. Posledních šest utkání jsme neprohráli v základní hrací době a po zimní přípravě se můžeme směle zapojit do boje o postup na finálový turnaj MČR dorostu.”