post

Dorostenci uzmuli bod lídrovi z Hostivaře!

I podruhé se dorostencům Keltů podařilo získat s doposud neporaženým celkem extraligy HBC Hostivař bod. A opětovně se rozhodovalo v nájezdech, z nichž odešli s bodem navíc Pražané. Kelti ale velmi dobrým výkonem získali cenný bod do tabulky, který se může v konečném účtování hodit!

 

 

HBC Hostivař vs. SK Kelti   2:1ss (0:0, 1:0, 0:1 – 1:0)

Kelti vstoupili do zápasu aktivně a hned na úvod si vytvořili několik šancí. Postupem času se ale stávalo, že se Pražanům podařilo Kelty zamknout vjejich obranné třetině i na několik minut. V brance naštěstí po celý zápas podával výtečný výkon brankář Günther. Až na některé pasáže by se dokonce dalo říci, že hra byla vyrovnaná.

 

To platilo i ve druhé třetině. Paradoxně navzdory inkasovanému gólu, který padl celkem nenápadně po nedůrazu Keltů před vlastní bránou. Kelti svojí hru následně o něco zlepšili, ale přesilovky se berounským vůbec nedařily. Často se stávalo, že se při vlastní přesilovce strachovali aby namísto tlaku v útočném pásmu nedostali branku.

 

Ve třetí třetině se Kelti snažili dorovnat. Hodněkrát k tomu chybělo doslova jen několik centimetrů. A nakonec se to podařilo. Kdo jiný by měl dát tak důležitý gól, než kapitán Krbec. Navíc se pár vteřin před koncem míček už už znovu šoural do branky domácích, ale na brankové čáře ho nakonec stihl chytit brankář Skalický.

 

V prodloužení se objevily šance na obou stranách, ale žádná se neujala. Tak musela rozhodnout nájezdová loterie, ve které byli úspěšnější domácí a Kelti domu odvezli nakonec jen jeden bod.

 

Komentář k utkání tentokáte poskytl střelec jediného gólu Keltů, kapitán Marek Krbec: “Po nevydařeném utkání s Kladnem jsme nechtěli připustit další zbytečnou ztrátu bodů a proto jsme do zápasu s Hostivaří vstoupili s maximálním nasazením. První branka bohužel padla na naší straně, avšak celkovou pílí mužstva se nám podařilo minutu před koncem srovnat. V nájezdech jsme již tak úspěšní nebyli a vezeme tudíž z Palmovky alespoň důležitý bod.”

 

VYLOUČENÍ: 7:3, VYUŽITÍ: 0:0,  V OSLABENÍ: 0:0, STŘELY NA BRANKU: 31:21

Sestava Keltů: Jakub Günther – Martin Maršoun, Vít Kolovrat, Radek Suk, David Tušl, Martin Špeta, Filip Endrle, Adam Janošek, Václav Patzenhauer, Patrik Fišer, Antonín Patera, Marek Krbec, David Tušl, František Charbuský, Lukáš Huml

 

 

 

Autor: Matěj Taufer