post

Fretky z jihu Čech odjížděly s poloviční spokojeností

V posledním dvoukole základní části Ligy žen předvedly Fretky rozporuplné výkony. Nejprve své síly poměřily s domácími Oranžády a nutno podotknout, že naše hráčky do utkání tentokrát vstoupily aktivně a odměnou jim za to bylo těsné vítězství. Hra jako hra kočka s myší. Přesně tak vypadal match s východočeskou Lokomotivou, která si na Fretkách smlsla 7:0.

 

HC ŠD Písek – SK Kelti 2008 1:2 očima Michaely Šmatlákové:

“První zápas s Pískem byl pro nás velmi úspěšný, dokázaly jsme vyhrát 2:1 a získat tak důležité tři body. Už od začátku jsme se snažily domácí tlačit, i když to v některých chvílích nebylo vidět. Skóre otevřela již ve druhé minutě naše nejmladší střelkyně Natálka Pangerlová. Písek ale ve čtvrté minutě dorovnal na stav 1:1, což se nám nelíbilo, a proto se Iva Sevaldová rozhodla, že to tak nenechá. V deváté minutě té samé poloviny strefila soupeřovu branku. Stav utkání se do konce zápasu nezměnil, i přestože jsme soupeřkám nabídly hned šest přesilovek.”

SK Kelti 2008 – TJ Lokomotiva Česká Třebová 0:7 očima Natálie Pangerlové:

“V zápase proti České Třebové jsme se cítily jako na kolotoči. Naším hlavním problémem byl běh, který nebyl dostatečný na to, abychom se rovnaly protihráčkám. To vedlo k jednoduchým situacím, kdy si nás oběhly, nahrály a vystřelily. Chyběl nám i chtíč po míčku. Nebyly jsme důrazné a zbytečně jsme ztrácely míček. Podle toho i vypadal konečný výsledek 0:7. Když to vezmu z té pozitivnější stránky, alespoň se nám vydařilo počasí na celý den.”

 

Sestava Fretek: Králová Markéta – Mazancová Martina, Sevaldová Iva, Hromasová Anna, Hrkalová Katka, Smetanová Simova, Šimková Jana, Šebíková Barbora, Moravcová Klára, Humlová Věra, Pangerlová Natálie, Šmatláková Michaela, Kondrátová Barbora, Dvořáková Martina, Nováková Lenka, Habešová Barbora