Starší žáci A - zápasy 13. 11. 2022

Starší žáci A si zastříleli v Rakovníku

Starší žáci A odehráli tuto sobotu venkovní utkání v Rakovníku. Kelti si dostali brzy do vedení, když se prosadil Šlechta, kterému se zápas nadmíru povedl. Nakonec dosáhl čtyř kanadských bodů. Berounští předvedli téměř bezchybnou hru. Jedinou kaňkou na jejich výkonu může být obdržená branka těsně před koncem. Starší žáci porazili Rakovník 6:1.

Komentář trenéra Romana Kurhajce st.:

"Na začátku nás soupeř zavřel v pásmu a podržel nás Dominik, který v klidu pochytal jejich šance. Potom se Kelti vzpamatoval a začali hrát svou hru. V osmé minutě se prosadil nahozením od modré a dobrou clonou Šlechta. Ovládli jsme hru, ale ostatní pochytal gólman Menzel. Na konci třetiny se po akci Šlechty prosadil Buroň. Přeskupili jsme útoky a v přesilovce se po pěkné kombinaci celé pětky a přesné nahrávce Kollera opět z první trefil Šlechta. Koller byl odměněn za svou snahu a vstřelil gól po nahrávce Černého. Na konci třetiny dovršil hattrick Šlechta, když po rychlé kombinaci Holovského a Lhotky přesně zakončil. Další gól padl po kombinaci Holovský, Lhotka a střelec Vorel. Rakovník byl nakonec odměněn za svou útočnou snahu, která končila na chráničích Dominika Maška a Veselý vstrělil čestný úspěch soupeře."