A-tým - zápasy 2. 6. 2022

Áčko nestačilo na Boleslav a končí

Áčko se vydalo ve středu do Mladé Boleslavi zabojovat o postup do finále. V brance se objevil brankář dorostu Ondřej Koudela a podal výborný výkon. I přes předvedenou aktivní hru nedokázali Kelti zápas vyhrát a sezóna pro ně končí před branami finále.

Komentář kapitána Václava Urbana:

"Věděli jsme, že nás bude čekat těžký zápas, to se také potvrdilo, domácí tým byl v kompletní sestavě. Nicméně, hra byla vyrovnaná. Hrál se pohledný a svižný hokejbal. V první třetině nás několikrát podržel mladý Ondra Koudela, ten se zhostil tohoto důležitého zápasu na jedničku a jsem rád, že potvrdil má slova, když jsem říkal na začátku sezóny, že už má na to, chytat za Áčko, myslím si, že má před sebou velkou budoucnost, ale potažmo i Kelti. Zpět k zápasu - po první třetině jsme prohrávali 1:0 a mohla za to opět naše koncovka, že výsledek byl příznivější pro domácí. Na konci druhé třetiny se nám povedlo vyrovnat, ale bohužel hned po vhazování na středovém kruhu, využil soupeř našeho žalostného bránění a vzal si vedení zpět. Ve třetí třetině jsme měli několik závarů, bohužel bez úspěchu. Skóre 4:1 určitě nekoresponduje s vývojem a předvedenou hrou. Když se ohlédnu za celou sérii, musím říct, že je velká škoda, když jsme nemohli mít na všechny zápasy Matěje Taufera a Ondru Beneše, kteří umí připravit šance, ale i dobře zakončit. Jsem přesvědčený, že tohle nás stálo postup."