A-tým - zápasy 18. 9. 2022

Ospalý A-tým nestačil na Blatnou

Áčko odehrálo svůj druhý zápas v 1. lize a opět před domácím publikem. Do Hlinek tentokrát dorazila Blatná. Keltům se vůbec nepovedla první třetina a po dvou inkasovaných gólech ve vlastní přesilovce prohrávali 0:3. Od druhé třetiny zařadili vyšší rychlost, ale stále to bylo málo. Berounské trápila hlavně defenzívní činnost, kde to skřípalo. Zapsali si tak druhou porážku v řadě, když s Blatnou prohráli 2:5. Příští týden je čeká Plzeň B.

Komentář trenéra Romana Nováka:

"Blatná byla jasně lepší už od úvodu utkání, vypracovala si zasloužený náskok, paradoxně ve chvíli, kdy jsme na konci první třetiny mohli přesilovkou změnit obraz hry. Dvě inkasované branky po zbytečných chybách ve vlastní přesilovce jsou něco, co by otřáslo i zkušenějším týmem. Od stavu 0:4 se nám alespoň podařilo trošku srovnat krok a korigovat stav, jenže další zlomové okamžiky ve zbytku zápasu jsme nezvládli a nakonec jsme se na rozdíl kontaktní branky nedostali. Blatná vyhrála zaslouženě, pro nás byla hra soupeře další cennou zkušeností."

Rozhovor s Lukášem Horelem:

Dnes to byl tvůj první zápas za Áčko, jaké máš pocity?

Tak v první řadě bych rád poděkoval trenérům, že jsem mohl hrát. Určitě je to pro mě super zkušenost, která se hodí. Jediné co mě mrzí je, že to nebyla vítězná premiéra.

Co je třeba do příště zlepšit?

Blatná nám dala lekci v početních nevýhodách. První třetina byla tragická. Do příště musíme určitě zlepšit start do zápasu.

Utkání rozhodla první třetina, do které vstoupil hostující celek výrazně lépe. Jaké následovaly reakce od trenérů?

Trenéři byli po první třetině nespokojení asi jako každý člen kabiny a fanoušek Keltů. Snažili se nás probudit k lepší hře a snažili se nás vrátit do zápasu.

Fotogalerie