Starší žáci A - zápasy 25. 9. 2022

Starší žáci A nestačili na Wolves Chomutov

Odložený zápas ze začátku září odehráli starší žáci A tuto neděli. V domácí aréně přivítali Wolves Chomutov. Zápas to byl vyrovnaný. Nicméně hosté byli jistější a přesnější v zakončení. V závěru zkusili domácí ještě hru bez brankáře, ale inkasovali další gól. Prohráli tak 1:3.

Komentář trenéra Romana Kurhajce staršího:

"Dnešní utkání s Wolves Chomutov, bylo přeloženo z prvního kola a Kelti nastoupili o deseti hráčích. Hráli jsme u soupeře, ale opět jsme netrefovali prostor branky a chyběl větší důraz v předbrankovém prostoru. Na konci třetiny se prosadil při přesilovce střelou David Černý po kombinaci s Patrikem Jílkem a zdálo se, že se tým uklidnil. Soupeř přitvrdil a v další části se prosazoval častěji, ale Kelty držel v brance Dominik Mašek. Soupeř přesto po nedůrazu srovnal na 1:1. Kelti další příležitosti neproměnili a dali soupeři prostor k navýšení skóre. Ve třetí třetině proměnili svoji šanci a vedli 1:2. Kelti měli další přesilovku a tlak na soupeře nedokázali proměnit. Při následné přesilovce jsme odvolali brankáře a soupeř vstřelil třetí gól. Z následné rozehry byl u mantinelu zbytečně ostře faulován Jirka Šlechta a následné chování hráčů Wolves na hřiště nepatří. Příští utkání se doufám probudí i další střelci a přivezeme další body."