Junioři - zápasy 26. 11. 2022

Je to tam! Junioři zvládli zápas s Hostivaří

Junioři zvládli důležitý zápas na Hostivaři. Berounští předváděli takticky vyspělý výkon a soupeře do ničeho většího nepouštěli. Navíc jim kryl záda dobře chytající Kupec. Dlouho vyrovnané utkání zlomil dvěma góly Lukáš Horel a vystřelil Keltům výhru 3:1. Kelti tak skončí po podzimní části s největší pravděpodobností na druhém místě v západní divizi.

Komentář trenéra Romana Nováka:

"První třetinu jsme se trošku hledali nejen my, ale i soupeř. Hrál se tak poměrně nudný a opatrný zápas s minimem šancí, který měl k souboji o první trojku daleko. O přestávce přišel kolega Marek Horel do šatny s proslovem, který naše hráče nakopl, a postupně jsme převzali otěže zápasu. V přesilovce jsme vsítili první branku a přestože soupeř rychle srovnal, vedení jsme si vzali zase zpět. Ve třetí části se obraz hry neměnil. Byli jsme aktivnější, důraznější a přidali další gól. V posledních sedmi minutách jsme taktickým a disciplinovaným výkonech soupeře vlastně do zápasu už nepustili. Výhra byla zcela zasloužená nejen dnes, ale i v kontextu celé podzimní části a mám radost, že se na jaře můžeme poměřit s týmy z východní skupiny soutěže."