B-tým - zápasy 28. 11. 2022

Druhá výhra během dvou dnů pro Béčko

Poslední listopadový víkend byl pro hráče B-týmu neobvykle perný. Nejdřív je v sobotu čekal zápas 11. kola proti Deltě, který zvládli, a následně v neděli dohrávka odloženého zápasu s Novým Strašecím "B". I ta pro ně skončila pozitivně - oslabený tým soupeře se sice jako první ujal vedení, Kelti ale ještě do konce třetiny vstřelili dvě branky a úvodní dějství skončilo za stavu 2:1. Stejným poměrem, tedy 2:1, ovládli Berounští i další dvě třetiny a z duelu si odnesli tři body za výhru 6:3. Čtyřmi kanadskými body se na této výhře podílel útočník dorostu Vojtěch Šlechta.

Komentář Ondřeje Baleky: Dnes nás čekal o poznání těžší soupeř než včera, přesto byl začátek zápasu podobný - my byli v tlaku a soupeř z brejku utekl a šel do vedení. Do konce třetiny se ale povedlo otočit zápas po trefách Šlechty na 2:1. Strašecí ještě zvládlo vyrovnat, ale poté jsme odskočili do bezpečného náskoku a zápas si již pohlídali."