B-tým - zápasy 4. 12. 2022

Inkasovaný gól v přesilovce srazil Béčko na kolena

Béčko zakončilo letošek utkáním s tabulkovým sousedem, kterými jsou Beer Stars z Hnidous. I přestože Kelti po první třetině ztráceli dvě branky, dokázali v následující patnáctiminutovce gólové manko smazat díky trefám Martina Hipči staršího a mladšího. Závěrečné dějství ale opět patřilo domácím, kteří během něj vstřelili další dvě branky. Na tu první dokázal B-tým ještě zareagovat, na druhou, kterou inkasoval při vlastní přesilovce, ale už nikoliv a ze tří bodů za vítězství 4:3 se tak radoval soupeř.

Komentář Ondřeje Baleky: "Poslední zápas podzimu jsme chtěli zakončit vítězně, což se nepodařilo. První třetina nebyla z naší strany dobrá a obdrželi jsme dvě branky. Ve druhé třetině jsme díky zlepšenému výkonu srovnali, když se trefil Hipča starší a následně si první branku si za 'béčko' připsal Hipča mladší. Bohužel třetí i čtvrtý gól jsme soupeři doslova darovali a vítězná branka padla v naší přesilové hře. V dnešním zápase se projevila efektivita v zakončení, kdy my potřebujeme čtyři pět šancí na vstřelení branky. Celkově ale podzim hodnotíme kladně, opět se nám daří zapojovat další mladé hráče do dospělého hokejbalu, kde mohou sbírat cenné zkušenosti."