A-tým - zápasy 24. 10. 2021

A-tým ve vyrovnaném zápase padl s Tygry

A-tým Keltů sehrál s rivalem z Mladé Boleslavi další velmi vyrovnané utkání. To ale v závěru, i přes vedení 2:0, bohužel, ztratil a všechny tři body připadly na stranu Tygrů. Poprvé se v novém ročníku 2. ligy prosadil Václav Patzenhauer, u obou branek Keltů pak asistoval Ondřej Beneš.

Komentář Ondřeje Beneše: Myslím, že kdo přišel, viděl zajímavý a celkem pohledný hokejbal. První třetinu jsme Boleslav trochu zaskočili a šli zaslouženě do vedení, ve druhé části to byl zase soupeř, kdo diktoval tempo zápasu. Ve třetí třetině jsme udělali jednu větší chybu, kterou hosté s přehledem potrestali. V útoku nám chyběla vetší lehkost a klid v zakončení. Škoda, že nemáme alespoň bod, řekl bych, že jsme si ho i zasloužili."