Junioři - zápasy 12. 11. 2021

Junioři statečně dotahovali ztrátu z úvodu zápasu. V nájezdech však neskórovali

Junioři v zápase s Rakovníkem sice dvakrát prohrávali – ve druhé minutě už 0:2, v čase 31:35 1:3 – i přesto dokázali vyrovnat a dovést utkání do prodloužení a nájezdů. V těch však byli šťastnější jejich soupeři, kteří zvítězili 4:3ss a z Berouna si odvezli 2 body.

Komentář trenéra Romana Nováka: “Soupeř měl jednoznačně větší hlad po vítězství. A daleko lepší vstup do zápasu. Než jsme se rozkoukali, tekli jsme 0:2. I nadále byl Rakovník nebezpečnější, nicméně srovnali jsme krok a v nepříliš pohledném zápase po dvou třetinách prohrávali 1:2. Třetí dějství bylo v naší režii, nicméně další minela při vlastním oslabení znamenala průběžné skóre 1:3. V posledních sedmi minutách kluci a děvčata napnuli síly a vytěžili dvě branky. Mohli jsme zápas dokonce rozhodnout v náš prospěch, ale branková konstrukce byla proti. Prodloužení gól nepřineslo, nájezdy neumíme. Jeden bod z tohoto utkání, při vší úctě k soupeři, je pro nás málo. Máme před sebou poslední dvě utkání podzimní části, věřím že se z posledních třech facek (Kladno, Plzeň, Rakovník) poučíme a probereme se k lepším výkonům.”