post

Minipříprava v Mostě zanechala dobrý dojem!

Uplynulou neděli vyrazilo 27 bojovníků a bojovnic z řad nejmladších Keltů a Fretek bojovat ve třech týmech na turnaj do Mostu. Výlet na sever Čech se vydařil, neboť společné týmy zažily všechny druhy pocitů po utkání. Tedy jak radost z výhry, smutek z prohry a neutrální stav po remíze. A trenéři se pro web Keltů o turnaji tentokrát pěkně rozpovídali…

 

 

Šéftrenér kategorie Tomáš Mathauser hodnotil vystoupení všech týmů stručně:

Z mého pohledu všichni hráčí odvedli 100% výkonu. Vrhli se do bojů hned od prvního zápasu a setrvali v tomto nasazení po celý turnaj. Opět jsme viděli jak spoustu osobních dovedností, tak i týmovou práci. Zpestřením byla neobvyklá činnost jednoho z trenérů, který ve spolupráci zajistil proviant pro vyhladovělé hráče.”

 

 

Netradičně, skoro se slzou v oku, se za turnajem ohlédl trenér a (v dobrém) hokejbalový fanatik Radek Lhotka, který vedl netradiční černý celek: 

“Turnaj minipřípravek v neděli v Mostě byl pro mě krásným zakončením hokejbalového víkendu. V Mostě jsem viděl bezmála 30 nadšených a spokojených dětí –  kluků a holek ze všech třech keltích týmů. Všichni odevzdali na hřišti své maximum, všichni byli nadšení pro hru. Na hřišti to byli nekompromisní soupeři, po zápasech zase ti nejlepší kamarádi – tak jak to má být. Do toho nás podporovali skvělí tatínci a maminky. A to samé jsem zažil v sobotu na turnaji přípravek v Berouně, kde jsme měli také tři družstva a kde byla stejně skvělá atmosféra. Je pro mě ctí být součástí této úžasné keltí rodiny!!!”

 

Sestava “černého” týmu: Arabadzis Christos – Fučík Štěpán, Lhotka Šimon, Mareš Štěpán, Dolejš Matěj, Ulrich Dominik, Hubinger Pavel, Frýdlová Natálie, Staňková Jana

 

 

Bílé družstvo vedl Erik Leipert a nenechal na svých bojovnících nit suchou:

“Bílí Kelti měli ve všech zápasech velkou chuť si zahrát. Bojovalo se o každý míček a kluci nic nepodcenili. Vycházelo se z dobré obrany a gólman zachytal. Také jsme proměnili spoustu šancí a hráli jsme dobře dopředu. Tým v podstatě neměl žádnou slabinu, což se také odrazilo na výsledku. Za mě krásně odehraný turnaj.”

 

Sestava “bílého” týmu: Leipert Adam – Vondráková Eliška, Janda Vojtěch, Pachner Jiří, Rosenbaum Matouš, Hybrant Václav, Rolek Václav, Poláček Max

 

 

Modrý tým vystupoval pod taktovkou mladičké dvojice Marek Suk – Michal Kadlčík. A právě benjamínek trenérského týmu Michal Kadlčík hodnotil turnaj neotřelými frázemi:

“Nedělní turnaj se mé maličkosti velice líbil. Myslím, že jsme podali velmi dobrý výkon. Bohužel první zápas s Mostem se nám nevydařil, protože jsem byli ještě přikrytí dekou z postele. Ale v druhém zápase proti Rakovníku jsme už začali hrát. Celou dobu jsme proti Rakovníku byli lepší, ale dostali jsme jen gól do šibenice, který nás stál výhru. Takže jsme s Raky remizovali.

Třetí zápas nemohu posoudit, hráli jsme proti Keltům černým. Dělal jsem totiž svačináře na jedné blízké pumpě s velice příjemnou prodavačkou. Společně jsme připravili 22 párků v rohlíku. Ale zápas jsme vyhráli, což byla bohužel naše první a poslední výhra.

Závěrečný zápas jsme sehráli s bílými Kelty. S těmi jsme prohráli, ale podali jsme nejlepší výkon, který jsem od těch malejch capartů viděl. 

Myslím si, že jsme se s Márou naučili znovu něco nového a že se nám turnaj hodně povedl!”

 

Sestava “černého týmu”: Koudelová Kateřina – Mathauser Robert, Urban Max, Klas Jakub, Vondrák Matouš, Gyorodi Adam, Pachner Antonín, Makovská Nela, Hloudková Nikola