post

Minipřípravka absolvovala turnaj na Kladně.

V neděli 21. října vyrazila kategorie nejmladších Keltů do bojů na Kladno. Sestava byla značně ochromena marodkou a tak došlo ke spojení do dvou celků i se sestavou bojujícím týmem Fretek. Hráči a hráčky byli rozděleni do dvou výkonnostně podobných týmů a svedli boje mezi sebou a dvěma týmy Kladna a Rakovníkem.

 

Hned první zápas byl vzájemný a konečný výsledek 2:1 potvrdil vyváženost obou sestav. Následně se bojovníci pustili do soupeřů a bojovali se ctí. K vidění bylo spoustu nádherných herních situací a soubojů jednotlivců.

 

Erik Leipert viděl vystoupení bílého týmu, který vedl společně s Markem Sukem, následovně: 

“Bílý tým Keltů si vedl skvěle. V prvních dvou zápasech takřka nebylo co vytknout. Bojovnost, nadšení a souhra. Nejvíce si ale cením třetího zápasu, kdy se naplno projevila naše týmová bojovnost a nepříznivý stav  4:1 pro soupeře jsme dokázali srovnat a k úplnému orbatu nám chybělo opravdu malinko.

V několika situacích nám také pomohl gólman a vnesl některými skvělými zákroky klid do naší hry. Po celou dobu panovala dobrá nálada, která se dobrými výkony odrazila i na hřišti.”

 

Sestava bílého týmu: Leipert Adam, Lhotka Šimon, Urban Max, Vondráková Eliška, Vondrák Matouš, Klas Jakub, Gyorodi Adam, Krutinová Adriana

 

Radek Lhotka, který vedl modrý tým s Ivou Sevaldovou, okomentoval snažení svých svěřenců: 

“Postavili jsme dva vyrovnané týmy, kde v každém týmu byli jak ostřílení borci ročníku 2010, tak úplní nováčci 2014 a oba týmy byly vhodně doplněny Fretkami. Obrovským pozitivem pro mě osobně bylo kamarádství v obou týmech. Přes obrovské herní rozdíly jednotlivých “trojiček” jsem nezaznamenal jakýkoliv náznak vyčítání apod. Všichni bojovali jako jeden tým, každý přijal svoji roli a hrál na maximum. Zároveň díky všem trenérům, kteří vhodně různě výkonnostní hráče kombinovali tak, aby si všichni zahráli a byl to pro hráče a hráčky plnohodnotný turnaj. Výsledky byly cca 50/50, ale ty byly v tomto ohledu druhořadé, protože pro některé se jednalo o první turnaj a ještě proti o 3-4 roky starším hráčům.”

 

Sestava modrého týmu: Koudelová Kateřina – Grau Jakub, Rosenbaum Matouš, Rolek Václav, Mareš Štěpán, Hybrant Václav, Dolejš Matěj, Pachner Antonín, Jana Staňková, Natálie Frýdlová