post

Minipřípravka napoprvé v Berouně, se dvěma týmy

Nově se rodící tým minipřípravky, který opustili zkušení hráči ročníku 2010, má za sebou první premiéru. Při ní se bohužel ještě nedostalo na nováčky z náborových akcí, nicméně i tak Kelti společně s Fretkami vyslali do turnaje hraného v domácím prostředí dva celky. Chlapci a dívky hráli, hráli, hráli až se z nich kouřilo a společné dopoledne si s trenéry a soupeři užili do sytosti.

 

 

Komentář R. Nováka k turnaji: “Cíl jsme před turnajem měli jediný. Aby si všechny děti zahrály co nejvíc. A to se, i díky pár omluvenkám těsně před turnajem, povedlo, protože oba celky nastoupily v šesti hráčích v poli a s jedním brankářem. Navíc každý tým byl díky tomu přesně namixovaný = tři kluci a tři holky. Co se nám úplně nepodařilo bylo srovnat týmy do dvou vyrovnaných celků. Chybička mladého trenérského týmu při dělení dětí způsobila, že k prvnímu utkání nastoupil jeden tým o něco silnější než druhý, což se neslo celým turnajem. Důležité ale je, že se oba týmy dočkaly vstřelených gólů i výhry . V posledních utkáních už na některých, především nejmenších, bylo vidět, že tahají nohy. Herně se výborně profilovala děvčata a zkušenější hráči. “Prckové” ročníků 2013 a 2014 ukazovali neuvěřitelnou bojovnost a snahu se poprat leckdy se soupeři o hlavu většími. Celé dopoledne považuji za vydařené ať už z hlediska sportovních výkonů, podpory rodičů, organizace turnaje samotného i soupeřům, kteří přicestovali s dětmi hrát a užít si hokejbal.” 

 

Hráči a hráčky na turnaji: Max Poláček, Pavel Hubinger, Eliška Vondráková, Matouš Vondrák, Natálie Frýdlová, Jana Staňková, Adam Györödi, Rafael Villagomez, Jonáš Betlach, Matěj Dolejš, Antonín Pachner, Alena Mesteková, Nela Makovská, Klára Tomková