post

Minipřípravka naposledy na podzim. Opět se dvěma týmy a v Mostě.

Poslední letošní turnaj čekal minipřípravku v Mostě. Dva týmy zajížděly na sever Čech s cílem reprezentovat Kelty co nejlépe, a to se podařilo. Tým starších hráčů poznal hořkost porážky pouze jednou, mladší hráči pak bojovali srdnatě, zkušenějším soupeřům nastříleli několik branek, výhry se však nedočkali. I tak lze ale mostecké vystoupení hodnotit jedině pozitivně!

 

Bílý tým a jeho výkony okomentoval Radek Dolejš:

„Keltíci sehráli první zápas v mostecké hale s „modrým“ týmem Kladna. I když vstřelili první branku, poté nechali Kladno z trestného střílení vyrovnat. Navzdory výrazné převaze se prosadili až v závěru a připsali si první výhru.
Proti domácímu Mostu podali Kelti patrně nejlepší výkon podzimu. Kombinační hrou několikrát parádně vyšachovali obranu soupeře a konečný stav se zastavil na skóre 7:0!
Ve třetím zápase čekal hráče z Berouna tradiční rival z Rakovníku, kterému chtěli Kelti vrátit debakl z minulého turnaje. Bojovné utkání dlouho vypadalo nadějně, když Kelti neustále dotahovali náskok Rakovníku. Remízy ale Kelti nedosáhli. Rakovničtí střelci nakonec slavili, když střelou z dálky překlopili výsledek ve svůj prospěch – 5:4.
V závěrečném utkání bílí nastoupili na plochu proti „bílému“ Kladnu a zápas byl až nečekaně vyrovnaný. Na hráčích se začala projevovat únava, větší zkušenosti nakonec přesto pomohli přetavit výkon ve výhru 5:3.

Turnaj byl z pohledu týmu velmi povedený, především díky bojovnosti a nasazení, v němž všechny zápasy tým brankáře Péti Kufy a sedmi statečných na hřišti odehrál.“

 

Sestava bílého týmu: Petr Kufa – Jiří Šlechta, Vít Hájek – Martin Hasal, František Koller, Jakub Dolejš, Filip Šmíd, Marcel Hubený

 

 

Hodnocení modrého týmu Tomášem Mathauserem:

„Modrý tým Keltů nastoupil kvůli velké marodce pouze v osmi bojovnících v poli. Benjamínci Keltů si to vůbec nepřipouštěli a rvali se ze všech sil. Bohužel celý tento turnaj byl ve znamení nedostatečné, mnohdy až žádné střelby na branky soupeřů.
Tento fakt potvrzuje i celkové skóre 3:18, které nedalo Keltům možnost radosti z výhry.
Sice se nám nepodařilo urvat žádné vítězství, ale kluci odehráli důstojné zápasy a nevypustili ani jeden souboj. Uvedený “nezdar” alespoň přesně ukázal naše slabiny a teď víme lépe na co se zaměřit při trénincích.”

 

Sestava modrého týmu: Adam Leipert, Robert Mathauser, Jiří Pachner, Adam Györodi Adam, Max Urban, Šimon Lhotka, Matouš Rosenbaum, Eduard Mühlfeld, Filip Štolz