post

Minipřípravka ukončila zimní spánek v Kralupech

Po zimní přestávce se zase naplno rozjíždí seriál hokejbalových turnajů. Minipřípravka se již tradičně k prvnímu z nich vydala do Kralup. V tamnější hale se představily dva týmy nejmenších Keltů a rozhodně si za své výkony zaslouží pochvalu.

Trenér Radek Dolejš poskytl našemu webu bližší informace o průběhu klání:

“Modrý tým Keltů odehrál úvodní zápas s celkem Mostu a trochu mu trvalo než se rozkoukal a prakticky po celý zápas prohrával. Jenže pak Keltíci zabrali a výsledkem bylo vyrovnání v posledních minutách zápasu na konečných 4:4. Na remíze má velký podíl Toník Pachner v brance, který bravurně zlikvidoval dva nájezdy Mostu. Střelecky se projevil i „rohlíkový král“ Vašek Hybrant. Trenéry pobavila jeho taška, která byla napěchována obloženými rohlíky a zbytek hokejbalovou výbavou!

Ve druhém zápase došlo k bratrovražednému boji s „bílými“, kteří rychle v utkání vedli, ale pak jim doslova vyschl střelecký prach a naopak „modří“ stříleli jednu branku za druhou až na konečných 7:1.

Další zápas přinesl tuhý boj s favorizovanou Mladou Boleslaví. Beroun sice dostal ze začátku laciné branky, ale pak  sahal po vyrovnání. Soupeř dvěma góly v samotném závěru, když už Kelti hráli vabank, rozhodl o výhře 2:5.

V závěrečném utkání turnaje došlo k odvetě s Mostem. Napínavé utkání pro sebe nakonec rozhodli Kelti, i když Most mohutně dotahoval. Gólman Max Poláček, který po druhém zápase v brance vystřídal Tondu, však své parťáky několikrát podržel, a tak se podařilo udržet těsnou výhru 5:4.

Kluci a holky bojovali, s chutí si zastříleli, a proto jim patří poděkování!”

 

Hráči Keltů na turnaji: Tóth Lukáš, Betlach Jonáš, Hybrant Václav, Hron Tomáš, Villagomez Sebastian Rafael, Vondrák Matouš, Györödi Adam, Kubrycht Stanislav, Poláček Max, Hamouz Jakub, Tatíček Václav, Dolejš Matěj, Pachner Antonín, Vondráková Eliška, Staňková Jana, Frýdlová Natálie, Hubinger Pavel, Zatloukal Jan